Kanatsız Kuşlar 12 Bölüm Fragmanı izle

Kanatsız Kuşlar 12 Bölüm Fragmanı izle

Ekranların sevilen dizisi Kanatsız Kuşlar 12. Bölümü fragmanı yayınlandı. İzleyicilerin büyük beğenisini toplayan ve sosyal medya üzerinde “ dizi haberleri “ olarak en çok bahsedilen dizi bu hafta Kanatsız Kuşlar oldu. 12. Bölüm fragmanında çok heyecan verici sahneler sizleri bekliyor. Dizinin takipçileri şimdide Perşembe akşamını iple çekmeye başladı bile anlaşılan.

kanatsız kuşlar izle, ATV dizileri
kanatsız kuşlar izle, ATV dizileri

Kanatsız Kuşlar Son Bölümünde Neler Oldu?

Nefise, bütün bildiklerini Muzaffer’e anlatacak iken şok bir gelişme yaşanır. Tuba, Azime ve Nefise arasında yaşananlardan şüphelenir ve Azime’yi sorguya çekercesine konuşturarak bir şey öğrenmeyi başarır. Ahmet ile Zeynep arasında sinirler gerilmeye başlamıştır. Ahmet sürekli olarak Zeynep ile evlenme istediğini belirterek baskı yapmaya başlar. Zeynep, Ahmet’in bu tutumu karşısında daha fazla dayanamaz ve ayrılır. Zeynep’in hayatındaki karmaşıklıklar sürerken Onur ile yakınlaşmaya başlar. Bu durumu fark eden kardeşi Onur ablasını bu konuda ağır bir şekilde uyarır. Muzaffer ile Nefise evlendikleri günden itibaren ilk defa baş başa kalacaklardır, başlarına gelecek sürpriz onları fazlası ile şaşırtacak.

Kanatsız Kuşlar 12. Bölümü Ne Zaman?

Kanatsız Kuşlar dizisinin son bölümü olan 11. Bölüm yayınlandıktan sonra izleyicilerin merakla bekledi 12. Bölüm fragmanı yayınlandı. 7 Eylül 2017 Perşembe akşamı izleyiciler ile buluşacak dizi izleyicilerini oldukça meraklandırdı. Sözü fazla uzatmadan 12. Bölüm fragmanı ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Yorum Yapmaya Ne Dersiniz?

Comments

  1. Mustafa Polat

    Bizim hanım hastsı bu dizinin. tekrarını felan hepsini izliyor:)