Home / Dizi Fragmanları / Kanatsız Kuşlar 12 Bölüm Fragmanı izle

Kanatsız Kuşlar 12 Bölüm Fragmanı izle


Ekranların sevilen dizisi Kanatsız Kuşlar 12. Bölümü fragmanı yayınlandı. İzleyicilerin büyük beğenisini toplayan ve sosyal medya üzerinde “ dizi haberleri “ olarak en çok bahsedilen dizi bu hafta Kanatsız Kuşlar oldu. 12. Bölüm fragmanında çok heyecan verici sahneler sizleri bekliyor. Dizinin takipçileri şimdide Perşembe akşamını iple çekmeye başladı bile anlaşılan.

kanatsız kuşlar izle, ATV dizileri
kanatsız kuşlar izle, ATV dizileri

Kanatsız Kuşlar Son Bölümünde Neler Oldu?

Nefise, bütün bildiklerini Muzaffer’e anlatacak iken şok bir gelişme yaşanır. Tuba, Azime ve Nefise arasında yaşananlardan şüphelenir ve Azime’yi sorguya çekercesine konuşturarak bir şey öğrenmeyi başarır. Ahmet ile Zeynep arasında sinirler gerilmeye başlamıştır. Ahmet sürekli olarak Zeynep ile evlenme istediğini belirterek baskı yapmaya başlar. Zeynep, Ahmet’in bu tutumu karşısında daha fazla dayanamaz ve ayrılır. Zeynep’in hayatındaki karmaşıklıklar sürerken Onur ile yakınlaşmaya başlar. Bu durumu fark eden kardeşi Onur ablasını bu konuda ağır bir şekilde uyarır. Muzaffer ile Nefise evlendikleri günden itibaren ilk defa baş başa kalacaklardır, başlarına gelecek sürpriz onları fazlası ile şaşırtacak.


Kanatsız Kuşlar 12. Bölümü Ne Zaman?

Kanatsız Kuşlar dizisinin son bölümü olan 11. Bölüm yayınlandıktan sonra izleyicilerin merakla bekledi 12. Bölüm fragmanı yayınlandı. 7 Eylül 2017 Perşembe akşamı izleyiciler ile buluşacak dizi izleyicilerini oldukça meraklandırdı. Sözü fazla uzatmadan 12. Bölüm fragmanı ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=D79FYxOv7wU

Check Also

Dört Akademi Üyesi, Oscar Seçimlerini Açıkladı!

91. yılında bulunan Oscar Ödülleri, verilen oyları her yıl gizlilik içerisinde tutuyordu. Ancak bu yıl basına sızan bilgiye göre dört Akademi üyesi hangi filmlere ve isimlere oy verdiklerini açıkladı. Akademi'nin tüm gelenekleri bozduğu törene imza atacak olması da oldukça tepki topladı. İsimleri açıklanmayan Akademi üyelerine Los Angeles Times sorular yöneltti. Bu soruların cevaplarında ise En İyi Film kategorisinde iki Roma, iki Black Panther oyu; En İyi Yönetmen kategorisinde üç Alfonso Cuaron ve bir -adaylık alamayan- Bradley Cooper oyu; En İyi Orijinal Senaryo kategorisinde bir First Reformed, iki The Favourite, bir de Roma oyu; En İyi Uyarlama Senaryo kategorisinde iki If Beale Street Could Talk, bir BlackKklansman, bir Can You Ever Forgive Me? oyu; En İyi Kadın Oyuncu kategorisinde üç Olivia Colman ve bir Melissa McCarthy oyu; En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde iki üye Christian Bale ve Rami Malek arasında gidip geldiğini açıklarken bir Rami Malek, bir de Willem Dafoe oyu; En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu kategorisinde üç Richard E. Grant ve bir Adam Driver oyu çıkarken, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu kategorisinde ise üç Regina King oyu verilirken bir kişi Emma Stone, Rachel Weisz ve Regina King arasında tam bir karar veremediğini belirtti.

One comment

  1. Bizim hanım hastsı bu dizinin. tekrarını felan hepsini izliyor:)