Kalp Atışı 18. Bölüm Fragmanı Show TV’de Yayınlandı

Kalp Atışı 18. Bölüm Fragmanı Show TV’de Yayınlandı

Show TV ekranlarının her bölümü merakla beklenen dizisi Kalp Atışı 18. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Kalp Atışı yeni bölümü yine heyecan verici sahneleri ile izleyici ile buluşacak. Kalp Atışı son bölüm nefesleri kesmişti. Yerli dizi incelemesinde bugün sizlere Kalp Atışı dizisi yeni bölüm özetini işleyeceğiz.

Kalp Atışı 18. Bölüm izle
Kalp Atışı 18. Bölüm izle

Kalp Atışı 18. Bölüm İzleyiciyi Neler Bekliyor?

Her bölümü merakla beklenen Kalp Atışı dizisi yeni bölümü ile ekranlara gelecek. En çok izlenen dizi kategorisinde üst sıralarda yer alan dizi 1. Sezonda olmasına rağmen oldukça sevilerek izleniyor.

Eylül, kardeşini bulmak için bütün özel hayatını bir kenara bırakır ve bu soruna kendisini odaklar. Ali Asaf, hastaneden gelen bir telefon ile oldukça zor anlar yaşayacaktır. Geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalacak olan Ali Asaf’ın bütün hisleri alt üst olacak.

Ali Asaf, hastaneye geldiğinde karşısında eski eşi Nazlı’yı görecektir. Ali Asaf hiç beklemediği bir gelişme olan bu durumun üstesinden gelmek için oldukça çaba gösterecek. Bu süreçte Eylül desteğini Ali Asaf’tan esirgemeyecek ve yanında olacak. Eylül ayrıca Ali Asaf ile ilişkisine simge olacak bir kutu hediye edecek.

İpek yeni bölümde ölümle karşı karşıya gelecektir. Başına gelecek olaylardan nasıl kurtulacağı merak konusu olsa da izleyiciyi merakta bırakmaktan yapımcı kanal geri kalmamış. Alp ise başında oldukça büyük bir bela ile uğraşmakta.  Bir uçurumun kenarında son yapacakları dilekleri yerine getirmek için beklemektedir.

Kalp Atışı yeni bölümünde birçok heyecan verici sahne bizleri bekliyor olacak. Yeni bölümü merak ile beklerken Show TV başka detay verecek mi hep birlikte bekliyoruz.

Kalp Atışı 18. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Ekranların oldukça beğenilerek izlenen ve her sahnesi başka bir konuya açıklık getiren dizi Kalp Atışı 18. Bölüm 3 Kasım 2017 Cuma günü Show TV ekranlarında izleyici ile buluşacak.  Başrollerinde Gökhan Alkan ve Öykü Karayel’in oynadığı dizi hakkında tüm gelişmeleri dizi haberleri bölümümüzden takip edebilirsiniz.

Kalp Atışı yeni bölüm Fragmanının merak ile bekleyen takipçilerimize bölümün özetini paylaştık. Diziyi takip eden arkadaşlarımızın dizi hakkında görüş ve düşüncelerini bizimle paylaşmalarını bekliyoruz. Sözü fazla uzatmadan sizleri Kalp Atışı 19. Bölüm Fragmanı ile baş başa bırakıyoruz.

Kalp Atışı 18. Bölüm 2. Fragmanı