Home / Dizi Fragmanları / Kalp Atışı 18. Bölüm Fragmanı Show TV’de Yayınlandı

Kalp Atışı 18. Bölüm Fragmanı Show TV’de Yayınlandı


Show TV ekranlarının her bölümü merakla beklenen dizisi Kalp Atışı 18. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Kalp Atışı yeni bölümü yine heyecan verici sahneleri ile izleyici ile buluşacak. Kalp Atışı son bölüm nefesleri kesmişti. Yerli dizi incelemesinde bugün sizlere Kalp Atışı dizisi yeni bölüm özetini işleyeceğiz.

Kalp Atışı 18. Bölüm izle
Kalp Atışı 18. Bölüm izle

Kalp Atışı 18. Bölüm İzleyiciyi Neler Bekliyor?

Her bölümü merakla beklenen Kalp Atışı dizisi yeni bölümü ile ekranlara gelecek. En çok izlenen dizi kategorisinde üst sıralarda yer alan dizi 1. Sezonda olmasına rağmen oldukça sevilerek izleniyor.

Eylül, kardeşini bulmak için bütün özel hayatını bir kenara bırakır ve bu soruna kendisini odaklar. Ali Asaf, hastaneden gelen bir telefon ile oldukça zor anlar yaşayacaktır. Geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalacak olan Ali Asaf’ın bütün hisleri alt üst olacak.

Ali Asaf, hastaneye geldiğinde karşısında eski eşi Nazlı’yı görecektir. Ali Asaf hiç beklemediği bir gelişme olan bu durumun üstesinden gelmek için oldukça çaba gösterecek. Bu süreçte Eylül desteğini Ali Asaf’tan esirgemeyecek ve yanında olacak. Eylül ayrıca Ali Asaf ile ilişkisine simge olacak bir kutu hediye edecek.


İpek yeni bölümde ölümle karşı karşıya gelecektir. Başına gelecek olaylardan nasıl kurtulacağı merak konusu olsa da izleyiciyi merakta bırakmaktan yapımcı kanal geri kalmamış. Alp ise başında oldukça büyük bir bela ile uğraşmakta.  Bir uçurumun kenarında son yapacakları dilekleri yerine getirmek için beklemektedir.

Kalp Atışı yeni bölümünde birçok heyecan verici sahne bizleri bekliyor olacak. Yeni bölümü merak ile beklerken Show TV başka detay verecek mi hep birlikte bekliyoruz.

Kalp Atışı 18. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Ekranların oldukça beğenilerek izlenen ve her sahnesi başka bir konuya açıklık getiren dizi Kalp Atışı 18. Bölüm 3 Kasım 2017 Cuma günü Show TV ekranlarında izleyici ile buluşacak.  Başrollerinde Gökhan Alkan ve Öykü Karayel’in oynadığı dizi hakkında tüm gelişmeleri dizi haberleri bölümümüzden takip edebilirsiniz.

Kalp Atışı yeni bölüm Fragmanının merak ile bekleyen takipçilerimize bölümün özetini paylaştık. Diziyi takip eden arkadaşlarımızın dizi hakkında görüş ve düşüncelerini bizimle paylaşmalarını bekliyoruz. Sözü fazla uzatmadan sizleri Kalp Atışı 19. Bölüm Fragmanı ile baş başa bırakıyoruz.

Kalp Atışı 18. Bölüm 2. Fragmanı

Check Also

Dört Akademi Üyesi, Oscar Seçimlerini Açıkladı!

91. yılında bulunan Oscar Ödülleri, verilen oyları her yıl gizlilik içerisinde tutuyordu. Ancak bu yıl basına sızan bilgiye göre dört Akademi üyesi hangi filmlere ve isimlere oy verdiklerini açıkladı. Akademi'nin tüm gelenekleri bozduğu törene imza atacak olması da oldukça tepki topladı. İsimleri açıklanmayan Akademi üyelerine Los Angeles Times sorular yöneltti. Bu soruların cevaplarında ise En İyi Film kategorisinde iki Roma, iki Black Panther oyu; En İyi Yönetmen kategorisinde üç Alfonso Cuaron ve bir -adaylık alamayan- Bradley Cooper oyu; En İyi Orijinal Senaryo kategorisinde bir First Reformed, iki The Favourite, bir de Roma oyu; En İyi Uyarlama Senaryo kategorisinde iki If Beale Street Could Talk, bir BlackKklansman, bir Can You Ever Forgive Me? oyu; En İyi Kadın Oyuncu kategorisinde üç Olivia Colman ve bir Melissa McCarthy oyu; En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde iki üye Christian Bale ve Rami Malek arasında gidip geldiğini açıklarken bir Rami Malek, bir de Willem Dafoe oyu; En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu kategorisinde üç Richard E. Grant ve bir Adam Driver oyu çıkarken, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu kategorisinde ise üç Regina King oyu verilirken bir kişi Emma Stone, Rachel Weisz ve Regina King arasında tam bir karar veremediğini belirtti.