Home / Dizi Fragmanları / Kalp Atışı 13. Bölüm Fragmanı İzle

Kalp Atışı 13. Bölüm Fragmanı İzle


Show TV ekranlarının ilgi ile izlenen dizisi Kalp Atışı 13. Bölüm fragmanı yayınlandı. İlgi ile takip edilen dizinin 12. Bölümü büyük ilgi görmüştü. Dizi incelemesi bölümümüzde Kalp Atışı yeni bölümü sizler için incelenecek.

Kalp Atışı 13. Bölüm fragmanı izle
Kalp Atışı 13. Bölüm fragmanı izle

Kalp Atışı 13. Bölümünde Neler Olacak?

Ekranların ilgi ile takip edilen dizisi Kalp Atışında olaylar hız kesmeden devam ediyor. Diziye yeni katılan oyuncu İpek Erdem hastanede doktorlar ile sorun yaşamış ve Eylül ile arasında kırgınlık olmuştu. Ali Asaf’ın aşırı korumacı tutumu Eylül’ü bunaltmış ve ikili gerginlik yaşamışlardı. 13. Bölüm fragmanında ise sizlere bazı ipuçları vereceğiz. Dizi izleyicileri bir önceki bölümde Sinan’ın kızının katillerinden intikam almak istediğini izlemişlerdi. Yeni bölüm fragmanında Sinan’ın evi Eylül tarafından basılacak. Eylül, Bahar’ın ölümünden kendisini sorumlu tutmaya devam ediyor. 13. Bölümde ise Eylül’ün en çok merak ettiği konu hastaneye yeni gelecek doktorun kim olacağı.

Kalp Atışı 13. Bölüm Ne Zaman?

Ekranların sevilen bir o kadar da ilgi ile takip edilen dizisi Kalp Atışı yeni bölümü 29 Eylül Cuma akşamı saat 20.00’da Show TV de izleyici ile buluşacak. Dizi haberleri bölümümüzde yeni fragmanlar çıktıkça sizlere bilgi vermeye devam edeceğiz. Dizi ile ilgili yorumlarınızı lütfen bizimle paylaşmayı unutmayın iyi seyirler.Check Also

Aaron Paul’lu ‘Breaking Bad’ Filmi Netflix’te Yayınlanacak!

2008-2013 yılları arasında AMC kanalında izleyiciyle buluşan "Breaking Bad" efsanesi, bu kez Netflix’te prömiyer yapacak ve ardından AMC ekranında yayınlanacak.