“Jurassic World: Yıkılmış Krallık”ta Tehlike Yaklaşıyor!

  • 8 ay ago
  • 162
  • Mayıs 22, 2018 11:11 edited
“Jurassic World: Yıkılmış Krallık”ta Tehlike Yaklaşıyor!
Loading...

“Jurassic World: Yıkılmış Krallık” için geri sayım sürüyor.

3.6 milyar dolardan fazla gişe hasılatı elde eden “Jurassic Park” serisinin yeni filmi Jurassic World: Yıkılmış Krallık‘ta tehlike yaklaşıyor. Filmden gelen yeni tanıtımda dev kertenkeleleri bu kez şehirde görüyoruz.

İlk filmde yaşanan facianın ardından, Claire’in parkı yönetirken birer market ürünü gibi gördüğü dinozorlara olan bakış açısı değişiyor ve “Dinozor Koruma Grubu” isimli bir organizasyon kurar. Amacı; aktif bir yanardağın harekete geçtiği adada yaşayan dinozorları adadan çıkarmanın bir yolunu bulmaktır. Claire, bu tehlikeli ve zor görevi yerine getirebilmek için de dinozorlara karşı baskınlığını kanıtlamış olan tanıdığı tek kişiden, Owen Grady’den yardım ister. İkilinin bir kurtarma görevi amacıyla gittikleri adada ise her şey sarpa saracaktır…

Loading...

“Jurassic World: Yıkılmış Krallık”ta başroller bir kez daha Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard ikilise ait. Devam halkasıyla birlikte maaş çeklerini ikiye katlamayı başaran başrollere ise “Jurassic Park”ın sarkastik karakteri Dr. Ian Malcolm rolündeki Jeff Goldblum, BD Wong, Toby Jones, Ted Levine, James Cromwell, Geraldine Chaplin ve Rafe Spall gibi oyuncular eşlik ediyor. İspanyol yönetmen J.A. Bayona’nın yönetmenliğini üstlendiği film, ilk filmin yönetmeni Colin Trevorrow ve Derek Connolly tarafından yazılıyor.

“Jurassic World: Yıkılmış Krallık” ülkemizde 8 Haziran’da vizyona girecek.

Yönetmen:
Hasan Gökalp

Oyuncular:
Beyza Metin, Gamze Kırlı

Tür : Korku


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video