You are here

Julianne Moore ve Michelle Williams’lı “After the Wedding”ten Yeni Kare Geldi!

Oscar ve Altın Küre ödüllü usta oyuncu Julianne Moore ve dört kez Oscar’a aday gösterilen başarılı aktris Michelle Williams’ın başrollerini paylaştığı “After the Wedding” yeniden çevriminden yeni bir kare yayınlandı. Yayınlanan yeni kare Michelle Williams’ın alışılmış kısa saçlı haline yer veriyor.

Californication”, “Believe” ve “Mozart in the Jungle” gibi dizilerde yönetmenlik yapmış olan Bart Freundlich’in yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Billy CrudupAbby Quinn ve Will Chase gibi isimler yer alıyor. Çekimleri tamamlanan filmin vizyon tarihi henüz belli değil.

Vesayeti altındaki çocukların bakımını sürdürebilmek ve yetimhaneyi ayakta tutabilmek için paraya ihtiyacı olan bir yetimhane müdürü (Michelle Williams), mükemmel bağışçıyı bulmuştur. Bu bağışçı, başarılı bir medya şirketinin multi milyoner kurucusudur (Julianne Moore). Fakat müdür parayı alabilmek için New York’a seyahat etmeli ve servetin arkasındaki kadınla tanışmalıdır. 2006 yapımı Danimarka filminin başrolünde Mads Mikkelsen bulunuyordu yani bir cinsiyet değişikliği söz konusu. Susanne Bier’in yönettiği film “En İyi Yabancı Film” dalında Oscar’a aday gösterilmişti.

Top