Home / Dizi Haberleri / Julia Roberts’lı ‘Homecoming’in İlk Fragmanı Geldi

Julia Roberts’lı ‘Homecoming’in İlk Fragmanı Geldi


Julia Roberts’ın başrolde yer aldığı Homecoming’in ilk fragmanı görücüye çıktı. Ünlü aktrisi ekranda ilk kez başrol olarak izleyeceğimiz dizi, Mr. Robot’un yaratıcısı Sam Esmail tarafından hayata geçiriliyor.

Amazon’da izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Homecoming, bir dönem devlete bağlı gizli bir kurumda çalışan Heidi Bergman’ın hikayesine odaklanıyor. Homecoming Transitional Support Center adlı birimde çalışan Heidi, askerlerin sivil hayata dönüş sürecinde psikolojik destek sağlayan bir görevlidir. Ancak işi bırakır ve aradan dört yıl geçer… Artık küçük bir kasabada sıradan bir hayat süren Heidi’nin kapısını Savunma Departmanından bir görevli çalar ve ona geçmişteki göreviyle ilgili sorular sorar. Heidi bu andan itibaren, Homecoming’i bırakma nedeninin ardında bambaşka bir gerçeklik yattığını fark eder.

Homecoming’in kadrosunda Roberts’a Stephan James, Bobby Cannavale, Sissy Spacek, Shea Whigham, Jeremy Allen White, Alex Karpovsky, Dermot Mulroney, Hong Chau ve Sydney Poitier gibi oyuncular eşlik ediyor.

İkinci sezon onayını da alan Homecoming, 2 Kasım’da Amazon Prime Video’da başlıyor.

İkinci sezon onayını da alan Homecoming, 2 Kasım’da Amazon Prime Video’da başlıyor.Check Also

Aaron Paul’lu ‘Breaking Bad’ Filmi Netflix’te Yayınlanacak!

2008-2013 yılları arasında AMC kanalında izleyiciyle buluşan "Breaking Bad" efsanesi, bu kez Netflix’te prömiyer yapacak ve ardından AMC ekranında yayınlanacak.