Home / Dizi Haberleri / Jim Carrey’li ‘Kidding’ 2. Sezon Onayını Aldı

Jim Carrey’li ‘Kidding’ 2. Sezon Onayını Aldı


Showtime, Jim Carrey’li komedi dizisi Kidding’e 2. sezon onayını verdi. David Holstein’in yarattığı dizinin ikinci sezonu 10 bölümden oluşacak ve 2019’da prömiyer yapacak.

20 yılın ardıdan ekranlara geri dönen Jim Carrey Kidding’te Jeff, diğer adıyla Mr. Pickles, karakterini canlandırıyor. Uzun yıllardır ekranda olan Jeff, çocukların en sevdiği televizyon programının yüzüdür. Ancak ailesinde patlak veren bir kriz, o güne dek inşa ettiği her şeyi paramparça edecektir. Dizinin yönetmen koltuğunda ünlü yönetmen Michel Gondry bulunuyor.


Kidding’in oyuncu kadrosunda Carrey’e Frank LangellaJudy GreerCatherine KeenerCole AllenJustin KirkGinger Gonzaga ve Tara Lipinski gibi isimler eşlik ediyor. 11 Kasım’da final yapmaya hazırlanan dizi yürütücü yapımcılar David Holstein, Michel Gondry, Jim Carrey, Michael AguilarRoberto BenabibRaffi AdlanJason Bateman ve Jim Garavente‘in imzasıyla ekrana taşınıyor.

Kidding’in ikinci sezonu önümüzdeki yıl içerisinde ekranlara geri dönecek.

Kidding’in ikinci sezonu önümüzdeki yıl içerisinde ekranlara geri dönecek.

Check Also

Dört Akademi Üyesi, Oscar Seçimlerini Açıkladı!

91. yılında bulunan Oscar Ödülleri, verilen oyları her yıl gizlilik içerisinde tutuyordu. Ancak bu yıl basına sızan bilgiye göre dört Akademi üyesi hangi filmlere ve isimlere oy verdiklerini açıkladı. Akademi'nin tüm gelenekleri bozduğu törene imza atacak olması da oldukça tepki topladı. İsimleri açıklanmayan Akademi üyelerine Los Angeles Times sorular yöneltti. Bu soruların cevaplarında ise En İyi Film kategorisinde iki Roma, iki Black Panther oyu; En İyi Yönetmen kategorisinde üç Alfonso Cuaron ve bir -adaylık alamayan- Bradley Cooper oyu; En İyi Orijinal Senaryo kategorisinde bir First Reformed, iki The Favourite, bir de Roma oyu; En İyi Uyarlama Senaryo kategorisinde iki If Beale Street Could Talk, bir BlackKklansman, bir Can You Ever Forgive Me? oyu; En İyi Kadın Oyuncu kategorisinde üç Olivia Colman ve bir Melissa McCarthy oyu; En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde iki üye Christian Bale ve Rami Malek arasında gidip geldiğini açıklarken bir Rami Malek, bir de Willem Dafoe oyu; En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu kategorisinde üç Richard E. Grant ve bir Adam Driver oyu çıkarken, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu kategorisinde ise üç Regina King oyu verilirken bir kişi Emma Stone, Rachel Weisz ve Regina King arasında tam bir karar veremediğini belirtti.