Jesse Plemons ve Keri Russell “Antlers” Filminde Buluşuyor!

  • 5 ay ago
  • 81
  • Ağustos 25, 2018 2:59 edited
Loading...

The Americans”ın yıldızı Altın Küre ödüllü başarılı aktris Keri Russell’ın başrolünü üstlendiği “Antlers” kadrosuna yeni bir ismi kattı. Son yıllarda birçok önemli projede yer alan 2 Emmy adayı Jesse Plemons filmin kadrosuna dahil oldu. Aktörün rolü açıklanmadı.

“Antlers”, gizemli ve içine kapanık bir öğrenciyle yakınlaşmaya başlayan genç bir öğretmene (Keri Russell) odaklanıyor. İkili yakınlaştıkça öğretmen, öğrencisinin babasının ve kardeşinin ölümcül sonuçları olabilecek bir sır sakladığını keşfeder. Çocuğu korumasına alan öğretmen, hayal gücünün de ötesinde korkulara karşı hayatta kalmak için mücadele edecektir.

Loading...

Doğaüstü korku ve gerilim filminin yönetmenliğini “Çılgın Kalp”, “Kardeşim İçin” ve “Kara Düzen” filmleriyle tanınan Scott Cooper üstleniyor. Geçtiğimiz sene “Vahşiler” ile karşımıza çıkan yönetmen son iki filminde Jesse Plemons ile çalışmayı tercih etti. “The Quiet Boy” (Sessiz Çocuk) isimli kısa hikayeden uyarlanan filmin senaryosuna hikayenin yazarı Nick Antosca ve Henry Chaisson imza atıyor. Filmin yapımcıları arasında ise bu sene Oscar kazanan yönetmen Guillermo del ToroDavid S. Goyer ve J. Miles Dale yer alıyor.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video