You are here

Jennifer Lopez’li Romantik Komedi “Second Act”ten Poster Var!

Romantik komedi filmi Second Act‘in posteri geldi. Global bir pop yıldızı olmanın yanı sıra 1997 yapımı Selena filmindeki performansıyla Altın Küre adaylığı kazanan güzel yıldız Jennifer Lopez‘in başrolünde yer aldığı romantik komedi filmi, zekanın eğitim geçmişiyle sınırlı olmadığının altını çiziyor.

Güzel bir kadın olan Maya artık 40 yaşına gelmiştir. Büyük bir alışveriş merkezinde çalışmakta olan Maya, kariyer olarak pek de başarılı denecek bir geçmişe sahip değildir. Bu nedenle de Maya gerçekleştiremediği hayallerinin hüsranıyla boğuşmaktadır. 40 yaşına basmasıyla birlikte riskli bir karar alan Maya hayatını ve kendi potansiyelini yeniden keşfetmeye başlar. Bu süreçte Maya, önündeki tek engelin kendisi olduğunu fark eder ve yeni bir yaşam için hiçbir zaman geç olmadığına kanaat getirir. Kendine sıfırdan bir hayat hikayesi yaratan Maya, Madison Caddesi’nin elit zenginlerine zeki bir kadının neler başarabileceğini gösterecektir. Anlattığı geçmiş yalan olsa bile zeka Maya’nın içinden gelmektedir!

This Is Us” dizisi ile iki yıl üst üste Emmy’e aday gösterilen Milo Ventimiglia, “Powerless” dizisinin yıldızı Vanessa Hudgens, Emmy ödüllü Leah ReminiCharlyne YiFreddie Stroma, 3 Altın Küre adayı usta aktör Treat WilliamsDave FoleyAnnaleigh AshfordAlan Aisenberg ve Larry Miller gibi isimleri kadrosunda bulunduran filmin yönetmenliğini ise “Naked Gun 33 1/3: The Final Insult”, “Asabiyim”, “50 İlk Öpücük”, “The Longest Yard” ve “Akıllı Ol” gibi filmlerle tanınan deneyimli komedi filmi yönetmeni Peter Segal üstleniyor. Filmin senaryosu ise Justin Zackham ve Elaine Goldsmith-Thomas ikilisi tarafından yazıldı.

“Second Act”in ülkemizdeki vizyon tarihi 21 Aralık olarak belirlendi.

“Second Act”in ülkemizdeki vizyon tarihi 21 Aralık olarak belirlendi.

Top