Star TV ekranlarında gösterilen İstanbullu Gelin 25. Bölüm bu akşam izleyici ile buluşacak. İstanbullu Gelin yeni bölümü birbirinden heyecanlı sahneler ile izleyiciyi bekliyor. Peki İstanbullu Gelin 25. Bölüm izleyiciyi ne gibi sürprizler bekliyor gelin birlikte bakalım.

İstanbullu Gelin 25. Bölüm İzleyiciyi Bekleyen Sürprizler

İstanbullu Gelin yeni bölüm Fragmanı yine sert olayların başlangıcı ile gösterildi.  Esma hanım elindeki gazete ile odaya giriyor ve bu kepazeliğin ne olduğunu soruyor. Gazetedeki resmi gören herkes şoka uğrayacak. Esma hanım Sürreyya’dan oğulları ile yalnız konuşmak için izin isteyecek. Gazetedeki haberin kimin yaptığını herkes merak ederken Osman, bu olayı yapanın Fikret olduğunu söylüyor.

Esma hanım haberin yapılmasına Fikret’in izin verdiğini öğrenince büyük şok geçirecek. Sonunda kardeşi kardeşe düşürmenin bir yolunu bulduğunu düşündüğü için kendi kurallarını devreye sokacaktır. Faruk ise bu duruma oldukça üzülür ve kimse ile konuşmadan oradan ayrılır.

İstanbullu Gelin 25. Bölüm izle

İstanbullu Gelin 25. Bölüm izle

İstanbullu Gelin 25. Bölüm Kardeşler Birbirine Düşüyor!

Osman ve Faruk, Fikret ile yüzleşmek için bir araya geliyorlar. Oldukça sinirli olan Osman Fikret’e ağır dille yükleniyor. Gazetedeki haber başlığı ise yeni bölüm Fragmanında “ Boran Tahtına Yeni Veliaht mı Geliyor?” manşeti.

Esma hanım biri ile yaptığı telefon görüşmesinde geçmişine dair verecek hesabının kalmadığını söylüyor. Torun ilk kez konağa geliyor, büyük hazırlıklar ve eğlencelerin yapılacağı konakta gelinin yüzünün düşük olması Faruk ve Süreyya’yı oldukça üzecek.
İpek hastaneden çıkıp konağa geldikten sonra oldukça üzgündür. Bebeğini yatağına bile kabul etmediğini öğrenen Esma Hanım ise buna bir çare düşünecektir. Elinde bebek ile odaya giren Esma, İpek için öyle bir laf edecek ki herkes şoka uğrayacak.

Faruk ve Süreyya uzun süre sonra ilk kez baş başa kalacaklarında kucaklarında bir bebek olacak. Yeğenlerini görmenin mutluluğunu yaşayan çift kendileri içinde bir bebek isteyecekler mi? Bu soruların cevabını İstanbullu Gelin 25. Bölüm yayınlandıktan sonra görme şansımız olacak.

İstanbullu Gelin 25. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Her bölümde olduğu gibi bu bölümü de merakla beklenen İstanbullu Gelin 25. Bölüm 17 Kasım 2017 Cuma akşamı Star TV ekranlarında olacak. Dizi Fragmanları köşemizde İstanbullu Gelin hakkında tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Sözü uzatmadan sizleri İstanbullu Gelin Yeni Bölüm Fragmanı ile baş başa bırakıyoruz.