Ekranların sevilen dizisi İstanbullu Gelin 19. Bölüm fragmanı Star TV tarafından izleyici ile buluştu. 2. Sezona etkili bir giriş yapan ve birçok kişinin ilgi ile takip ettiği dizinin 19. Bölüm fragmanında ilginç gelişmeler yaşanıyor. Dizi incelemesi bölümümüzde sizlere 19. Bölüm hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

İstanbullu Gelin 19. bölüm Fragmanı izle

İstanbullu Gelin 19. bölüm Fragmanı izle

İstanbullu Gelin 19. Bölüm Neler Olacak?

Yeni bölüm gelmeden önce herkesin merak ile beklediği gelişmeleri sizler ile paylaşacağız. 19. Bölüm fragmanını incelediğimizde, Faruk’un kıskançlık krizine girdiğini gördük. Kafasında onlarca soru olan Faruk bu bölümde Süreyya’dan boşanacak mı sorusu akıllara geldi. Boşanma dilekçesinde yazılan maddeleri gördükten sonra soğuk duş etkisi yaşayan Faruk bundan sonra ne yapacak? Garip’in geri dönmesi ile dizideki dengelerin ise nasıl değişeceği merak konusu.

İstanbullu Gelin 19. Bölüm Özeti

Dizi haberleri konumuzda 19. Bölüm fragmanı hakkında bilgi vermeye çalıştık. Yeni bölümün genel bir toparlamasını yapacak olur isek bu bölümde birçok şey netleşecek gibi.

Faruk, Süreyya’nın verdiği karardan geri adım atmaması üzerine suçlamaya başlıyor. Konakta ise bu durum huzursuzluk yaratırken barıştırma çabaları için bir plan yapıyorlar. Garip ise Esma ile arasında geçen konuşmadan sonra aklındaki düşünceleri gözden geçirmesini sağlıyor. Faruk ise bir yandan Süreyya’nın bundan sonra ne yapacağını düşünürken bir diğer taraftan da Adem’i gözünün önünde tutmaya çaba sarf ediyor. Adem’in oldukça cesur intikam planı ise herkesi oldukça şaşırtacak.

İstanbullu Gelin 19. Bölüm Ne Zaman Hangi Kanalda?

Herkesin merak ile beklediği dizinin 19. Bölümü 6 Ekim Cuma Akşamı Saat 20.00’da Star TV ekranlarında olacak. Dizinin yeni bölümü ile ilgili tüm gelişmeleri konumuzdan takip edebilir, aklınızda olan düşünceleri bizim ile paylaşabilirsiniz.