“İnanılmaz Aile 2″den Minimal Poster!

  • 7 ay ago
  • 138
  • Haziran 18, 2018 9:17 edited

“İnanılmaz Aile 2″nin karakterleri minimal bir posterde toplandı.

İnanılmaz Aile 2 filminden gelen minimal posterde herkes toplandı. 2004 yapımı “İnanılmaz Aile“nin yıllardır beklenen devam filmi için heyecan büyük!

Süper güçlere sahip aile suçla savaşmaya devam ederken, süper kahramanların yasal olmaması sıkıntı yaratmaktadır. Ancak bu konudaki umut ışığı, ailenin Elastigirl lakaplı annesi Helen’dır. Helen süper kahramanların önemini kanıtlamak üzere dünyayı kurtarmakla meşgulken, evdeki işleyiş, Violet ve Dash ile birlikte evde kalan Bob’un sorumluluğundadır. Küçük Jack-Jack’in de süper güçlerinin olduğunun ortaya çıkmasıyla birlikte, evin kontrolünü sağlamak iyice zorlaşır. Ancak yeni bir kötü dahinin incelikli planı dünyayı tehdit etmeye başlayınca, aile ve Frozone yeniden birlikte çalışmanın bir yolunu bulmalı ve tehditi savuşturmayı başarmalıdır.

2004 yapımı “İnanılmaz Aile”nin yıllardır beklenen devam filmi, sevilen ailenin günlük maceraları ile global tehditleri harmanlıyor. Seslendirme kadrosunda Craig T. NelsonHolly Hunter, Sarah Vowell, Brad Bird, John RatzenbergerSamuel L. Jackson, Bob Odenkirk, Jonathan BanksSophia Bush ve Catherine Keener gibi oyuncuların yer aldığı yapımda ilk filmin yönetmeni ve senaristi Brad Bird kamera arkasına geri dönüyor. 

“İnanılmaz Aile 2” ülkemizde 28 Eylül’de gösterime girecek.

Yönetmen:
Ramazan Özer, Fatih Gürler

Oyuncular:
Can Yavuz, Arifhan Durmuş

Tür : Korku


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video