You are here

“İnanılmaz Aile 2” Klibinde Kahramanlarımız Düşmana Karşı Birleşiyor!

“İnanılmaz Aile 2″den gelen klipte kahraman aileyi Underminer’a karşı görüyoruz.

İnanılmaz Aile 2 filminden gelen klipte sevilen aile Underminer’a karşı! Uzun yıllardır beklenen animasyon devam halkasından yayınlanan yeni klipte süper güçlü ailenin savaşına tanıklık ediyoruz.

2004 yapımı “İnanılmaz Aile”nin yıllardır beklenen devam filmi, sevilen ailenin günlük maceraları ile global tehditleri harmanlıyor. Seslendirme kadrosunda Craig T. NelsonHolly Hunter, Sarah Vowell, Brad Bird, John Ratzenberger, Samuel L. Jackson, Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Sophia Bush ve Catherine Keener gibi oyuncuların yer aldığı yapımda ilk filmin yönetmeni ve senaristi Brad Bird kamera arkasına geri dönüyor. 

This is not a drill! 💥 See a new clip before #Incredibles2 comes to theatres June 15. pic.twitter.com/czj395PoeP

Süper güçlere sahip aile suçla savaşmaya devam ederken, süper kahramanların yasal olmaması sıkıntı yaratmaktadır. Ancak bu konudaki umut ışığı, ailenin Elastigirl lakaplı annesi Helen’dır. Helen süper kahramanların önemini kanıtlamak üzere dünyayı kurtarmakla meşgulken, evdeki işleyiş, Violet ve Dash ile birlikte evde kalan Bob’un sorumluluğundadır. Küçük Jack-Jack’in de süper güçlerinin olduğunun ortaya çıkmasıyla birlikte evin kontrolünü sağlamak iyice zorlaşır. Ancak yeni bir kötü dahinin incelikli planı dünyayı tehdit etmeye başlayınca, aile ve Frozone yeniden birlikte çalışmanın bir yolunu bulmalı ve tehditi savuşturmayı başarmalıdır.

“İnanılmaz Aile 2” ülkemizde 28 Eylül’de gösterime girecek.

Yönetmen:
Juan Antonio Bayona

Oyuncular:
Chris Pratt, Bryce Dallas Howard

Tür : Macera

Top