Bizim Hikaye 5. Bölüm Fragmanı İzle

Bizim Hikaye 5. Bölüm Fragmanı İzle

Fox TV ekranlarının ilgi ile takip edilen dizisi Bizim Hikaye 5. Bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanında sürpriz gelişmelerin yaşanacağı konusunda sizlere bilgi verebiliriz. Yerli diziler kategorisinde sizler için bugün Bizim Hikaye yeni bölüm incelemesini yapacağız.

bizim hikaye 5. bölüm izle
bizim hikaye 5. bölüm izle

Bizim Hikaye 5. Bölüm Neler Olacak?

Ekranların sevilen dizisi Bizim Hikaye son bölüm yayınlandıktan sonra izleyiciyi meraklı bir bekleyiş aldı. Dizi incelemesi bölümümüzde bu yazımızda yeni bölüm ile ilgili ipuçları vereceğiz. Son bölümde Filiz ile Barış’ın sevgili olması büyük heyecan yarattı. Asıl sürpriz ise dizinin final sahnesinde Barış’ın söylediği yalanın ortaya çıkması oldu. Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanında ise izleyiciyi büyük bir şok bekliyor. Fikri parlak bir fikir ile kan bağışından para kazanmak istiyor. Ancak yapılan testler sonunda kanında bir hastalığa rastlanıyor. Bu durum Fikri de ölüm korkusuna neden olacak. Fikri’nin ölüm korkusu ise kendisinde büyük değişimlere neden olacak. Fikri ölecek mi şimdilik bilinmez ama konuyu dizi haberleri köşemizden takip edebilirsiniz.

Bizim Hikaye 5. Bölüm Ne Zaman Hangi Kanalda?

Bizim hikaye son bölüm ekranlara geldikten sonra dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 1. Sezonunda olan dizinin takipçilerinin merak ile beklediği Bizim Hikaye yeni bölüm 12 Ekim Perşembe akşamı Fox TV ekranlarında olacak. Yabancı dizi Shameless’in, Türk versiyonu olarak lanse edilen dizi izleyicinin büyük ilgisini çekti. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı ile baş başa bırakıyoruz.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video