Harrison Ford’lu “Call of the Wild”a “The Expanse” Desteği!

  • 2 ay ago
  • 41
  • Kasım 12, 2018 2:17 edited
Harrison Ford’lu “Call of the Wild”a “The Expanse” Desteği!
Loading...

Oscar adaylığı bulunan sevilen usta oyuncu Harrison Ford’un başrolünü üstlendiği “Call of the Wild” oyuncu kadrosunu genişletiyor. Syfy’ın “The Expanse” dizisinde Camina Drummer karakterine hayat veren Cara Gee filmin kadrosuna dahil oldu.

Loading...

Filmin oyuncu kadrosunda “Legion” dizisinin yıldızı Dan Stevens, şu sıralarda “The Purge” dizisinde boy gösteren Colin Woodell, 2011 yapımı “Can Dostum” ile tanınan César ödüllü Omar Sy, İsveç’in Oscar adayı “Kare”de izlediğimiz Terry Notary ve yakın dönemde “Jumanji: Vahşi Orman” ve “Avengers: Sonsuzluk Savaşı” filmlerinde boy gösteren Karen Gillan yer alıyor. Şimdiye kadar çektiği tüm filmler ile ‘En İyi Animasyon Filmi’ dalında Oscar’a aday gösterilen Chris Sanders yönetmen koltuğuna geçerken, senaryoya “Logan: Wolverine”, “Yaratık: Covenant” ve “Blade Runner 2049: Bıçak Sırtı”nın senaristi Michael Green imza atıyor.

Usta yazar Jack London’ın 1903 yılında yayımlanan aynı isimli romanından uyarlanan film, gerçek oyuncular ile animasyon karakterleri bir araya getiriyor. Merakla beklenen yapım, Kanada’nın Yukon bölgesinde altın arayan John Thornton (Harrison Ford) karakterine odaklanıyor.

“Call of the Wild” ülkemizde 27 Aralık 2019 tarihinde gösterime girecek.

“Call of the Wild” ülkemizde 27 Aralık 2019 tarihinde gösterime girecek.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video