James McAvoy ve Bruce Willis‘li Glass‘tan yeni hareketli poster var. Altıncı His”, “İşaretler” ve “Ziyaret” gibi filmler ile tanınan 2 Oscar adayı usta yönetmen M. Night Shyamalan’ın yönetmenliğini üstlendiği ve yönetmenin en beğenilen filmlerinden Ölümsüz ile Parçalanmış‘ı ortak bir kümede kesiştirecek olan “Glass”da ünlü oyuncu Bruce Willis, “The Overseer” yani “gözetmen” oluyor.

18 yıl önce seyircilerle buluşan “Ölümsüz” ve geçtiğimiz yılın hit filmlerinden “Parçalanmış”ın ortak noktası, insanüstü yeteneklere ve potansiyellere sahip insanları konu ediniyor olmaları. “Glass” filmi ile de bu filmlerin üstün yetenekli karakterleri bir araya gelecek. “Kendini süper kahraman sanan kişiler” konusunda uzmanlaşmış bir psikiyatrın bakımı altında bir araya gelen karakterlerin başına neler geleceği şu an için belirsiz…

Yeni nesil X-Men serisinin genç Profesör Charles Xavier’ı olarak tanınan BAFTA ödüllü İskoç aktör James McAvoy’un 23 alter kişilikle yaşayan Kevin Wendell Crumb’ı, “Ölümsüz”deki baş kahramanlar olarak usta oyuncu Bruce Willis’in David Dunn’ı ve Hollywood’un meşgul yıldızlarından Samuel L. Jackson’ın Elijah Price’ı canlandıracağı devam filminde, “Parçalanmış”ta, Crumb’ın elinden kurtulmayı başaran tek genç kız Cassie’yi canlandıran, The Witch filmi ile yıldızı parlayan Anya Taylor-Joy, Dunn’ın oğlu rolündeki Spencer Treat Clark ve Price’ın annesi rolündeki Charlayne WoodardAmerican Horror Story serisinin yıldızı Sarah Paulson da yer alıyor.

“Glass” 18 Ocak 2019’da ülkemizde seyircilerin karşısına çıkacak.