Home / Dizi Haberleri / Fi 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor? Fi Yeni Sezon Hangi Kanalda Olacak?

Fi 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor? Fi Yeni Sezon Hangi Kanalda Olacak?


İnternet dizilerinden en çok sevilen Türk dizisi Fi 2. Sezon ne zaman başlıyor sorusu oldukça sık duyulmaya başladı. Fi dizisi yeni sezon çekimleri devam ederken yapımcı kuruluş dizi hakkında çarpıcı bilgiler verdi. Fi yeni sezon konusu serinin 2. Kitabı olan Çi adlı eserin içeriğini taşıyacağa benziyor.

fi 2. sezon ne zaman başlayacak
fi 2. sezon ne zaman başlayacak

Fi 2. Sezonu Oyuncu Kadrosunda Kimler var?

En çok izlenen internet dizileri arasında 2017 yılına damga vuran dizi Fi 2. Sezon çekimlerine hız kesmeden devam ediliyor. Puhu TV ekranlarından yayınlanmaya devam edilecek dizi 2. Sezonda ilk kaybını yaşadı. Fi yeni sezon projesinde yer almayacağını açıklayan Merve Çağıran dizinin takipçilerini üzdü.

Fi dizisi 2. Sezon çekimlerine Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Berrak Tüzünataç ve Mehmet Günsur gibi önemli isimler ile devam ediliyor. Yerli dizi haberleri köşemizde bu sezon oldukça fazla yer vereceğimiz dizi sosyal medyada oldukça sık tartışmalara neden olmaya devam ediyor.


Fi 2. Sezon Hangi Kanalda Yayınlanacak?

İnternet dizileri arasında fenomen olan ve milyonlarca takipçisi bulunan dizi yeni sezon ile birlikte Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Vatan Gazetesine röportaj veren Show TV Genel Yayın Yönetmeni Suavi Doğan konu ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Fi dizisi önümüzdeki sezondan itibaren Show TV de yayınlayacağını dile getiren Doğan yeni sezona dair bilgiler verdi.

Fi 2. Sezon hakkında en çok merak edilen konu dizinin başlama tarihiydi. Show TV dizinin yayın haklarını Mart ayından itibaren kendilerinde olacağını açıklamasının ardından Fi dizisi yeni sezon başlama tarihide belli oldu. Fi dizisi 2. Sezon toplamda 26 bölümden oluşacak. Ancak dizinin Mart ile Haziran arasında yayınlanacağını bildiren kanal yöneticisi 2 bölümü birleştirip toplamda 13 haftada bitirmeyi planladıklarını söyledi.

Fi 2. Sezon Kaç Bölüm Olacak?

Yayın haklarını alan Show TV dizinin normalde 26 bölüm olacağını ancak tarih aralığının kısa olması nedeni ile her 2 bölümü birleştirip tek bölüm halinde 13 bölüm olarak yayınlanacağını duyurdu. Fi dizisi 2. Sezon bölümleri 60 dakika olacak. Show TV ye oldukça fazla değer katacağına kesin gözü ile bakılan diziyi hep birlikte merak ile bekliyoruz.

Fi 2. Sezon haberleri geldikçe size buradan iletmeye devam edeceğiz. Yerli dizi haberleri köşemizde Fi dizisi hakkında herşeyi bulabilirsiniz. Puhu TV’nin yayınladığı Fi 2. Sezon tanıtımı ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Check Also

Dört Akademi Üyesi, Oscar Seçimlerini Açıkladı!

91. yılında bulunan Oscar Ödülleri, verilen oyları her yıl gizlilik içerisinde tutuyordu. Ancak bu yıl basına sızan bilgiye göre dört Akademi üyesi hangi filmlere ve isimlere oy verdiklerini açıkladı. Akademi'nin tüm gelenekleri bozduğu törene imza atacak olması da oldukça tepki topladı. İsimleri açıklanmayan Akademi üyelerine Los Angeles Times sorular yöneltti. Bu soruların cevaplarında ise En İyi Film kategorisinde iki Roma, iki Black Panther oyu; En İyi Yönetmen kategorisinde üç Alfonso Cuaron ve bir -adaylık alamayan- Bradley Cooper oyu; En İyi Orijinal Senaryo kategorisinde bir First Reformed, iki The Favourite, bir de Roma oyu; En İyi Uyarlama Senaryo kategorisinde iki If Beale Street Could Talk, bir BlackKklansman, bir Can You Ever Forgive Me? oyu; En İyi Kadın Oyuncu kategorisinde üç Olivia Colman ve bir Melissa McCarthy oyu; En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde iki üye Christian Bale ve Rami Malek arasında gidip geldiğini açıklarken bir Rami Malek, bir de Willem Dafoe oyu; En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu kategorisinde üç Richard E. Grant ve bir Adam Driver oyu çıkarken, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu kategorisinde ise üç Regina King oyu verilirken bir kişi Emma Stone, Rachel Weisz ve Regina King arasında tam bir karar veremediğini belirtti.