Fi 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor? Fi Yeni Sezon Hangi Kanalda Olacak?

Fi 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor? Fi Yeni Sezon Hangi Kanalda Olacak?

İnternet dizilerinden en çok sevilen Türk dizisi Fi 2. Sezon ne zaman başlıyor sorusu oldukça sık duyulmaya başladı. Fi dizisi yeni sezon çekimleri devam ederken yapımcı kuruluş dizi hakkında çarpıcı bilgiler verdi. Fi yeni sezon konusu serinin 2. Kitabı olan Çi adlı eserin içeriğini taşıyacağa benziyor.

fi 2. sezon ne zaman başlayacak
fi 2. sezon ne zaman başlayacak

Fi 2. Sezonu Oyuncu Kadrosunda Kimler var?

En çok izlenen internet dizileri arasında 2017 yılına damga vuran dizi Fi 2. Sezon çekimlerine hız kesmeden devam ediliyor. Puhu TV ekranlarından yayınlanmaya devam edilecek dizi 2. Sezonda ilk kaybını yaşadı. Fi yeni sezon projesinde yer almayacağını açıklayan Merve Çağıran dizinin takipçilerini üzdü.

Fi dizisi 2. Sezon çekimlerine Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Berrak Tüzünataç ve Mehmet Günsur gibi önemli isimler ile devam ediliyor. Yerli dizi haberleri köşemizde bu sezon oldukça fazla yer vereceğimiz dizi sosyal medyada oldukça sık tartışmalara neden olmaya devam ediyor.

Fi 2. Sezon Hangi Kanalda Yayınlanacak?

İnternet dizileri arasında fenomen olan ve milyonlarca takipçisi bulunan dizi yeni sezon ile birlikte Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Vatan Gazetesine röportaj veren Show TV Genel Yayın Yönetmeni Suavi Doğan konu ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Fi dizisi önümüzdeki sezondan itibaren Show TV de yayınlayacağını dile getiren Doğan yeni sezona dair bilgiler verdi.

Fi 2. Sezon hakkında en çok merak edilen konu dizinin başlama tarihiydi. Show TV dizinin yayın haklarını Mart ayından itibaren kendilerinde olacağını açıklamasının ardından Fi dizisi yeni sezon başlama tarihide belli oldu. Fi dizisi 2. Sezon toplamda 26 bölümden oluşacak. Ancak dizinin Mart ile Haziran arasında yayınlanacağını bildiren kanal yöneticisi 2 bölümü birleştirip toplamda 13 haftada bitirmeyi planladıklarını söyledi.

Fi 2. Sezon Kaç Bölüm Olacak?

Yayın haklarını alan Show TV dizinin normalde 26 bölüm olacağını ancak tarih aralığının kısa olması nedeni ile her 2 bölümü birleştirip tek bölüm halinde 13 bölüm olarak yayınlanacağını duyurdu. Fi dizisi 2. Sezon bölümleri 60 dakika olacak. Show TV ye oldukça fazla değer katacağına kesin gözü ile bakılan diziyi hep birlikte merak ile bekliyoruz.

Fi 2. Sezon haberleri geldikçe size buradan iletmeye devam edeceğiz. Yerli dizi haberleri köşemizde Fi dizisi hakkında herşeyi bulabilirsiniz. Puhu TV’nin yayınladığı Fi 2. Sezon tanıtımı ile sizleri baş başa bırakıyoruz.