Daveed Diggs ve Rafael Casal başrollü komedi 20 Temmuz’da vizyonda olacak.

Bu yıl içinde Sundance, South by Southwest, Dallas ve Provincetown film festivallerine konuk olan komedi ve drama filmi “Blindspotting”in yeni posterleri görücüye çıktı.

Başrollerini Daveed Diggs ve Rafael Casal ikilisine emanet eden filmin oyuncu kadrosunda Janina Gavankar, Jasmine Cephas Jones, Ethan Embry, Tisha Campbell-MartinUtkarsh Ambudkar ve Wayne Knight yer alıyor. Kısa filmleriyle tanınan Carlos López Estrada ise bu filmle birlikte ilk uzun metrajına imza atıyor.

Oakland’ta her şey gün geçtikçe daha da nezih bir hale gelmektedir. Bu da muhitin kitlesinin değişmesine ve yerel siyahi halkın horlanmasına sebep olur. Yeni bir hayata başlamak için şartlı tahliyesinin son üç gününü sakin geçirmesi gereken Colin, beladan uzak durmaya çalışmaktadır. Ancak hızlı konuşan çocukluk arkadaşı Miles, sorunları kendine çekmektedir. Colin’in şartlı tahliye geri sayımı, bir polisin gücünü kötüye kullanmasına şahitlik etmesiyle birlikte sarsılır. Bu olayın ışığında hızlı burjuvalaşan kasabalarında yabancı hissetmeye başlayan iki arkadaşın dostlukları da rahat varoluşundan çıkarak sarsıcı bir çarpışma rotasına sürüklenir…

“Blindspotting”in Amerika vizyon tarihi 20 Temmuz.

Yönetmen:
Kamil Çetin

Oyuncular:
Enes Batur, Ceyda Düvenci

Tür : Komedi