Ewan McGregor’lu Winnie The Pooh uyarlaması “Christopher Robin” kalplerinizi ısıtacak.

Winnie the Pooh ekibi yeniden beyaz perdede! Er ya da geç geçmişimizin bizi yakalayacağını hatırlatan fantastik macera filmi Christopher Robin‘den yeni fragman yayınlandı. A. A. Milne tarafından yaratılan Winnie the Pooh’un yeni uyarlamasında odak 100 Hektar Ormanı’nın sevimli sakinlerinden artık büyümüş Christopher Robin’e kayıyor.

Artık yetişkin olmuş olan Christopher Robin, 100 Hektar Ormanı’ndaki maceralarından çok uzaklardadır. İş ve aile dengesini korumakta zorlanan Christopher, iş sebebiyle bir aile yolculuğunu kaçırınca sevimli dostu Winnie the Pooh tarafından ziyaret edilir. Sevimli ayının yardıma ihtiyacı vardır. Christopher Robin yeniden ormana dönerek dostlarına yardım ettiğinde, 100 Hektar Ormanı’nın sevimli sakinleri onun da yardıma ihtiyacı olduğunu fark eder. Christopher’ın peşinden gelen tüylü dostları ona hayattan keyif almayı öğretebilecek midir yoksa sadece başına daha çok iş mi açacaktır?…

Başrolünü Altın Küre ödüllü oyuncu Ewan McGregor’ın üstlendiği macera ve animasyon filmi “Christopher Robin”de çizgi filmin sevdiğimiz bütün karakterleri geri dönüyor. Pooh (Jim Cummings), Eeyore (Brad Garrett), Piglet (Nick Mohammed), Tavşan (Peter Capaldi), Baykuş (Toby Jones) ve Tigger’ı (tekrar Cummings) yeniden selamlayacağımız filmin animasyon harici oyuncuları ise Bronte Carmichael ve Hayley Atwell oluyor.

Filmin yönetmenliğini ise “Düşler Ülkesi”, “Lütfen Beni Öldürme”, “Quantum of Solace” ve “Dünya Savaşı Z” gibi filmlerle tanınan Marc Forster üstleniyor. “Christopher Robin” ülkemizde 3 Ağustos’ta gösterime girecek.

Yönetmen:
Juan Antonio Bayona

Oyuncular:
Chris Pratt, Bryce Dallas Howard

Tür : Macera