Winnie the Pooh uyarlaması “Christopher Robin”de kimleri izleyeceğiz?

Ewan McGregor‘u başrolüne yerleştiren macera ve animasyon filmi “Christopher Robin”in karakter posterleri görücüye çıktı. Winnie the Pooh çizgi filminin sevilen karakterlerine yer veren posterler şirinliğin sınırlarını zorluyor!

Altın Küre ödüllü başrole filmde, Pooh ve Tigger olarak Jim Cummings, Eeyore olarak Brad Garrett, Piglet olarak Nick Mohammed, Tavşan olarak Peter Capaldi ve Baykuş olarak Toby Jones eşlik ediyor. “Düşler Ülkesi”, “Lütfen Beni Öldürme”, “Quantum of Solace” ve “Dünya Savaşı Z” gibi filmlerle tanınan Marc Forster’ın yönetmen koltuğuna geçtiği filmde, Hayley Atwell, Mark Gatiss, Adrian ScarboroughRoger Ashton-Griffiths ve Paul Chahidi de rol alıyor.

Artık yetişkin olmuş olan Christopher Robin, 100 Hektar Ormanı’ndaki maceralarından çok uzaklardadır. İş ve aile dengesini korumakta zorlanan Christopher, iş sebebiyle bir aile yolculuğunu kaçırınca sevimli dostu Winnie the Pooh tarafından ziyaret edilir. Sevimli ayının yardıma ihtiyacı vardır. Christopher Robin yeniden ormana dönerek dostlarına yardım ettiğinde, 100 Hektar Ormanı’nın sevimli sakinleri onun da yardıma ihtiyacı olduğunu fark eder. Christopher’ın peşinden gelen tüylü dostları ona hayattan keyif almayı öğretebilecek midir yoksa sadece başına daha çok iş mi açacaktır?

“Christopher Robin”in 3 Ağustos’ta ülkemizde vizyona girmesi bekleniyor.

Yönetmen:
Ozan Açıktan

Oyuncular:
Engin Günaydın, Demet Evgar

Tür : Komedi