Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80. Bölüm ATV

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80. Bölüm ATV

ATV dizileri arasında açık ara en çok izlenen dizi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile izleyicinin meraklı sorularına yanıt vermeye geliyor. Her bölümü merakla takip edilen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümü ile yine tüm dikkatleri üzerine çekmişti.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80. Bölüm izle
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80. Bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80. Bölüm Özetinde Neler Var?

Televizyon ekranlarının ilgi ile takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta yine heyecan dolu sahneler ile gösterime giriyor.

Meryem, Hızır’ın masadaki görevini üstleniyor. Ailesine ve sevdiklerine zarar vermeyi planlayanları açığa çıkarma konusunda kararlı adımlar atacak. Hızır Çakırbeyli’nin yokluğunda içindeki tüm duyguları içine gömen Meryem bütün planlarını faaliyete sokuyor.

Cezaevinden herkes güzel bir haber beklese de hiçte düşünmedikleri bir şey olacak. Aynı koğuşları paylaşan arkadaşlarından önce Tipi daha sonra Mürsel beklemedikleri zararlar görecekler. Ceylan, Alparslan ve İlyas’ı yanına alarak beklenmedik işlere kalkışacak. İntihar eylemi gibi görünen olayların sonucunu merakla bekliyoruz.

Ünal Kaplan yaşanan onca olaya rağmen oldukça soğukkanlı olması dikkatlerden kaçmıyor. Dizinin en hırçın isimlerinden Ünal Kaplan yeni bölümde de kimseye bulaşmayacak ve işlerini uzlaşma ile halletmeye çalışacak. Ekrem’in kızı olan Selda ve Ali Hızır’ın üstünden yaptığı planların sonuca varması Ünal Kaplan’ı oldukça rahat günler geçirmesini sağlıyor.

Hızır Ali ise yapılan hiçbir komployu görmeyerek Çakırbeyli ailesine bilmeden de olsa verdiği zararı açıklayamayacak. Çakırbeyli ailesi Hızır Ali’yi kapının dışına koyuyor.

Her bölümü soluksuz izlenen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sözleri ile de ayrı bir yer tutuyor. Bu hafta ki bölümün sözü ise “O masada tehdit ettiklerinden birisi seni öldürecek!” sözü oldu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80. Bölüm Ne Zaman Gösterilecek?

Sevilen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80. Bölüm 14 Kasım 2017 Salı akşamı ATV ekranlarında olacak. Merakla beklenen yerli mafya dizisi yeni bölümü ile gündemi değiştireceğe benziyor. Oldukça hareketli geçecek yeni bölümde 2. Sezon aksiyonu hız kesmeden devam ediyor. Sizleri ATV’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80. Bölüm Fragmanı ile baş başa bırakıyoruz.

Yorum Yapmaya Ne Dersiniz?

Comments

  1. ahmet

    Kurtlar vadisinden sonra burdayım gayet akıcı ve güzel bir dizi .


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video