Eskişehir Film Festivali Başkanı Serhat Sırrı Serter Sorularımızı Yanıtladı

  • 2 ay ago
  • 31
  • Kasım 12, 2018 8:54 edited
Eskişehir Film Festivali Başkanı Serhat Sırrı Serter Sorularımızı Yanıtladı
Loading...

Bu yıl 16-24 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek olan Eskişehir Uluslararası Film Festivali’nin Başkanı Serhat Sırrı Serter sorularımızı yanıtladı.

Serhat Sırrı Serter: Eskişehir Uluslararası Film Festivali belli bir izleyici kitlesi tarafından takip edilen bir festival. Tarih değişse bile bu izler kitlesinin festivale her zamanki ilgiyi göstereceğini düşünüyoruz. Yani özellikle olumsuz anlamda bir etkilenme olmayacaktır.

Loading...

Serhat Sırrı Serter: Eskişehir Uluslararası Film Festivalini özel kılan niteliklerinden biri de uluslararası uzun metraj bir film festivali olarak yalnızca akademisyenler ve öğrencilerden oluşan bir ekip tarafından düzenleniyor olması. Bu anlamda hakikaten özel bir festival. 1998’de küçük çaplı bir sinema günleri etkinliği olarak başlayıp, sonra ulusal ardından da uluslararası bir festivale evrilmek, tamamen gönüllük esasına dayalı bir başarı. Festivalin şu an geldiği nokta bizi daha iyisini yapma konusunda motive ediyor. Festivalin ilerleyişine baktığınızda da bu motivasyonu sezebilirsiniz.

 


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video