Eski NBA Yıldızı Kevin Garnett “Uncut Gems” Kadrosunda!

  • 2 ay ago
  • 41
  • Kasım 12, 2018 2:03 edited
Eski NBA Yıldızı Kevin Garnett “Uncut Gems” Kadrosunda!
Loading...

Geçen sene çektikleri “Soygun” ile büyük sükse yapan Safdie Kardeşler’in yeni filmi “Uncut Gems”in oyuncu kadrosuna NBA’den destek geldi. 2016 yılında emekli olan başarılı basketbolcu Kevin Garnett filmin kadrosuna dahil olan yeni isim oldu. Eski NBA yıldızının filmde önemli bir yardımcı rolü üstleneceği öğrenildi.

Netflix’te yayınlanacak filmin başrolünü genelde komedi rollerinde izlediğimiz ancak fırsat tanındığında drama rollerinde de başarılı performanslar ortaya koyabildiğini kanıtlayan Altın Küre ve Emmy adayı Adam Sandler üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Oscar ve Altın Küre adaylığı bulunan usta oyuncu Judd Hirsch, bu sene “Sorry to Bother You”da izlediğimiz Lakeith Stanfield, “Galaksinin Koruyucuları 2” ve “Avengers: Sonsuzluk Savaşı” filmlerinde Mantis karakterine hayat veren Pom Klementieff, “Billions” dizisinde boy gösteren Eric Bogosian ve “Karlar Ülkesi” animasyonunda Elsa karakterine sesiyle hayat veren Idina Menzel de yer alıyor.

Loading...

Filmin senaryosuna daha önce “Yalnız Cennet Bilir” ve “Go Get Some Rosemary” filmlerinde birlikte çalışan yönetmen ikilisi Josh Safdie ve Benny Safdie ve Ronald Bronstein imza atıyor. Hikaye detayları henüz bilinmeyen “Uncut Gems”, New York’ta elmas ticaretinin döndüğü bölgede geçiyor. Adam Sandler filmde zengin ve ünlülere satış yapan bir kuyumcu dükkanı sahibine hayat veriyor. Mallarının bir kısmı çalındığında dükkan sahibinin hayatı karmaşık bir hal alıyor.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video