En Sağlam 5 Film Önerisi

En Sağlam 5 Film Önerisi

Sağda solda film önerisi ve ne izlemek istediğini tam bilemeyenler için sağlam 5 film önerisi ve fragmanlarını sizler ile paylaştık. Sıralamayı bilinçli yapmadığımızı ve bir rekabet yapmadığımızı belirtmek isteriz. İşte Dizibey.com editörlerinin seçtiği en sağlamlarından 5 tane film önerisi.

 • Liseli Polisler 23

Channing TatumJonah Hill yıldızlarının ve Ice Cube hiphop yıldızının oyunculuğunu üstlendiği dizimizde Channing Tatum ve Jonah Hill e görev verilir. Görev nedeni ile bir Üniversiteye giderler. Filmimizin senaryosu ve komedi dozu oldukça yerinde hatta aşırı komedi diyebiliriz. Aksiyon ve komedinin birleştiği bu filmi kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyoruz. Liseli Polisler 23 filmimizin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 • Vurguncular

Gerçekten sağlam bir senaryoya sahip olan Vurguncular, Jonah Hill ve Miles Teller oyuncularını buluşturuyor. Filmde karısı hamile olan bir babanın paraya ihtiyacı olur ve eski bir dostu ile karşılaşır. Eski dostu bir girişimdir ve legal yollarla iş yapar. Ancak bir nedenden ötürü illegal yollara girerek arkadaşı ile birlikte bu işin içine iyice sürünürler ve olayla iyice değişir. Komedi, Aksiyon, Macera ve Dramın birleştiği filmimizin fragmanını aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz.

 • Truman Show

1990 yıllarda çekilen ancak oldukça fazla başarılı olan Truman Show’u izlemeden kesinlikle ön yargıda bulunmanızı istemiyoruz. Filmdeki senaryo oldukça büyüleyici olduğundan sizlere pek de spoiler vermek istemiyoruz. Filmin fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

 • Chips

Dax Shepard ve Michael Peña bir araya geldiği Chips filmimiz Komedi, Aksiyon ve Dramı bizlere sunuyor. Filmimiz düşük bütçe ile çekilse de sağlam olduğunu söyleyebiliriz. Filmde sevgilisinden dolayı Polis mesleğine girişen beceriksiz bir polis memurunu görmekteyiz. Bu adam aynı zamanda motorcu dur. Karısı adamı aldatır ama adam bunu anlayamaz. Daha fazla spoiler vermeden bu eğlenceli filmi izlemenizi öneririz. Fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz iyi seyirler.

 • Yumruk Dövüşü

Yine Ice Cube ve Charlie Day starının yan yana geldiği bu filmimizde hamile olan eşi için öğretmenliğe başlayan adamın Ice Cube ile çekişmelerine şahit olacağız. Filmde Komedi ve Aksiyon sağlam bulunmaktadır. Oldukça komik olan dizimizin fragmanını aşağıda sizler ile paylaştık. Aşağıdaki videodan Yumruk Dövüşü(Fist Fight)’ın fragmanını izleyebilirsiniz iyi seyirler.

 

Yorum yapmayı ve paylaşmayı unutmayınız. Ayrıca DIZIBEY FACEBOOK sayfasını beğenmeyi unutmayınız.

Yorum Yapmaya Ne Dersiniz?

Comments

 1. Mustafa Polat

  The truman show en iyisidir 🙂

 2. ahmet

  Bu listede ve çoğu listede Truman show tek geçilir başrol bir kere çok iyi izlemeyen varsa kesinlikli izlemeli !!

 3. ayşenur

  Truman ve JimCarrey bu adam kotu film yapmaz derim …


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video