Eleştirmenlerin Gözdesi Korku Filmine Yerli Poster!

  • 8 ay ago
  • 191
  • Mayıs 21, 2018 13:07 edited
Eleştirmenlerin Gözdesi Korku Filmine Yerli Poster!
Loading...

“Ayin” 8 Haziran’da sinemalarda olacak…

Prömiyerini yaptığı Sundance Film Festivali’nde beğeniyle karşılanan ve South by Southwest Film Festivali’nde de eleştirmenlerin övgüler düzdüğü korku filmi “Hereditary”nin merakla beklenen yerli ismi belli oldu. 8 Haziran‘da ülkemizde vizyona girecek olan korku filmi, Ayin ismi ile seyircilerle buluşacak. Filmden ilk Türkçe poster de seyircilerin beğenisine sunuldu.

Graham ailesinin sert maderşahisi Ellen öldüğünde, kızı Annie ve ailesi atalarının gizemli ve giderek korkunçlaşan sırlarını keşfetmeye başlar. Keşfettikleri karanlıklaştıkça, aile üyeleri kendilerine miras kalmış gibi görünen bu korkunç kaderden kurtulmak için daha fazla mücadele etmek zorunda kalır. Ailevi bir trajediyi uğursuz ve derinden sarsıcı bir şeye dönüştüren olaylar, kalan paramparça mirasın gölgesini taşımaktadır…

Loading...

Ailemizden aldığımız korkunç miraslar çerçevesinde anaerkil bir cehennem yaratan ve aile bağlarının kırılgan yapısını doğa üstü bir kabus ile harmanlayan filmin sloganı ise; “Her soyağacında bir sır saklıdır.” Ari Aster’ın ilk uzun metrajı olan yapımda başrolleri Toni ColletteAlex Wolff, Milly Shapiro, Ann Dowd ve Gabriel Byrne üstleniyor.

Yönetmen:
Kudret Sabancı

Oyuncular:
Hilmi Cem İntepe, Gizem Karaca

Tür : Dram


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video