Home / Dizi Haberleri / “Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya”nın İlk Fragmanı Yayınlandı!

“Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya”nın İlk Fragmanı Yayınlandı!


Merakla beklenen devam halkası 25 Ocak 2019’da vizyona girecek.

İki filmiyle dünyada bir milyar doların üzerinde gişe hasılatı elde eden “Ejderhanı Nasıl Eğitirsin” serisi üçüncü filmle geri dönüyor. Yeni devam halkası “Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya”dan ilk fragman hayranların beğenisine sunuldu.

Filmin orijinal seslendirme kadrosunda Jay Baruchel, “Ugly Betty” ile Altın Küre kazanan America Ferrera, 2 Oscar ödüllü Cate Blanchett, “Game of Thrones”un Jon Snow’u Kit Harington, Craig Ferguson, Christopher Mintz-Plasse ve Oscar sahibi F. Murray Abraham yer alıyor. Filmin yönetmen ve senarist koltuğunda ise ilk iki filmle Oscar’a aday gösterilen Dean DeBlois oturuyor.

Hicks, Vikinglerin ilk ejderha eğitmeni olmuş ve ejderhalar ile insanlar arasındaki barışı sağlama görevini başarıyla yerine getirmiştir. Ejderhası Dişsiz ile kazandıkları bu barış, Dişsiz’in yeni keşfi ile önemini kaybeder. Dişsiz artık tükendiğini sandığı kendi soyuna mensup bir ejderhayı keşfeder. Bu dişi ejderha vahşi ve zorludur. Tehlike bir kez daha kapıya dayandığında ve Hicks’in otoritesi sınandığında, ejderha da binici de kendi türünü korumak için önemli kararlar vermek zorunda kalacaktır…

“Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya” ülkemizde 25 Ocak 2019‘da vizyona girecek.

Yönetmen:
Can Ulkay

Oyuncular:
İsmail Hacıoğlu, Çetin Tekindor

Tür : DramCheck Also

Aaron Paul’lu ‘Breaking Bad’ Filmi Netflix’te Yayınlanacak!

2008-2013 yılları arasında AMC kanalında izleyiciyle buluşan "Breaking Bad" efsanesi, bu kez Netflix’te prömiyer yapacak ve ardından AMC ekranında yayınlanacak.