Star TV ekranlarının ilgi ile izlenen Dolunay dizisi 14. Bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. 13. Bölümün ardından büyük merak ile beklenen dizi izleyicileri yine ekrana kilitleyecek. Dizi incelemesi bölümünde bugün size dizi hakkında önemli ipuçları vereceğiz.

dolunay dizisi 14. bölüm fragmanı izle

dolunay dizisi 14. bölüm fragmanı izle

Dolunay Dizisi 14. Bölüm Neler Olacak?

Dolunay dizisinin 14. Bölüm fragmanı izleyiciye önemli ip uçları verdi. Ferit ile Nazlı arasındaki gerginliğin nasıl son bulacağını bu bölümde izleyeceğiz. Yeni bölüm ile birlikte Deniz, Nazlı’ya önemli açıklamalarda bulunacak. Ferit’in Nazlı’yı aslında gerçekten sevmediğini ve duygularının karşılıksız olduğunu dile getirecek. Yeni bölümü ile birçok soruya cevap verecek 14. Bölümü sakın kaçırmayın.

Dolunay Dizisi 14. Bölüm Ne Zaman?

Star TV’nin en çok beğenilen dizilerinden Dolunay’ın yeni bölümü 3 Ekim Salı günü ekranlarda olacak. Dizini takipçilerinin merakla beklediği birçok soru bu bölümde cevap bulacak. Nazlı ile Ferit arasındaki barış uzun sürecek mi bilinmez ama bu bölümde yelkenler suya iniyor.

Yeni bölüm ile ilgili tüm gelişmeler dizi haberleri kategorimizde siz değerli kullanıcılarımızın bilgisine sunmaya devam edeceğiz. Dizi hakkında görüş ve düşüncelerinizi lütfen yazmayı unutmayın. Sizleri Dolunay dizisinin 14. Bölüm fragmanı ile baş başa bırakıyoruz iyi seyirler.