Home / Dizi Fragmanları / Dolunay Dizisi 11. Bölüm Fragmanı İzle

Dolunay Dizisi 11. Bölüm Fragmanı İzle


Dolunay Dizisi 11. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Star TV’nin sevilen dizisinde heyecan devam ediyor. 12 Eylül Salı akşamı ekranlara gelecek dizide sürpriz gelişmeler yaşanacak.

Dolunay dizisi 11. bölüm, Dizinin son bölümü.
Dolunay dizisi 11. bölüm, Dizinin son bölümü.

Dolunay Dizisi 11. Bölümünde Neler Olacak?

Dolunay Dizisinin 11. Bölüm fragmanında Nazlı işinden ayrılıyor. Ferit, Nazlı için birgün tekrar yollarının kesişeceğini söylüyor. Bölümün en önemli gelişmesi olarak bunu görebiliriz. Ayrıca dizinin son bölüm fragmanını izleyenlerin en çok dikkatini çeken sahne ise Nazlı’nın duş aldığı köpük sahnesi.

Dizinin başından beri Nazlı ve Ferit arasındaki yakınlaşmayı izleyen seyircilerin ayrıldıktan sonra nasıl olacağını merak ediyordu. Son yayınlanan fragmanda ikili tekrar bir iş gezisinde karşı karşıya gelecekler.

Dolunay Dizisi 11. Bölüm Özeti

Nazlı, Ferit’ten uzaklaşmak için işinden istifa ediyor. Bu durumdan oldukça rahatsız olan ve konuyu çözmeye çalışan Ferit, Nazlı’yı iyice yakından takip ediyor. Durumların oldukça karışması bir yana Ferit’ten uzaklaşmaya çalışan Nazlı kaş yapayım derken göz çıkarmak üzere. Deniz’in yakınlaşma çabası karşısında oldukça alanın daralması işleri ne hale sokacak? 11. Bölümü herkes merak ile beklerken izleyiciler heyecanla Salı akşamını beklemeye başladı.Check Also

Aaron Paul’lu ‘Breaking Bad’ Filmi Netflix’te Yayınlanacak!

2008-2013 yılları arasında AMC kanalında izleyiciyle buluşan "Breaking Bad" efsanesi, bu kez Netflix’te prömiyer yapacak ve ardından AMC ekranında yayınlanacak.