Star TV ekranlarının soluksuz izlenen dizisi Dolunay 19. Bölüm Fragmanı izleyici ile buluştu. Dolunay son bölümü ile oldukça beğeni kazanmıştı. Bugün yerli diziler bölümümüzde Dolunay yeni bölümü ile sizlerle olacağız.

Dolunay 19. Bölüm izle

Dolunay 19. Bölüm izle

Dolunay 19. Bölüm İzleyicileri Heyecanlandıracak Sahneler

Son dönemlerin ilgi ile takip edilen dizisi Dolunay yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Dolunay dizisi konusu itibari ile oldukça ön plana çıkıyor. Sizlere Dolunay dizisi yeni bölüm hakkında bilgiler vereceğiz.

Nazlı ile Deniz için artık beklenen an gelmiş derken Deniz’in geri dönüşü herkesin ilgisini çekecek. Deniz, Ferit ve Nazlı’nın karşılıklı aşk duygularına şahit olmuş bu durumu canı yansa da kabullenmişti. Deniz’in, Ferit ve Nazlı’nın evliliklerine dair öğrendikleri herkes için yeni bir sayfa açıyor. Ferit ve Nazlı herkesi evliliklerine inandırmak için çaba gösterirken Deniz ve Asuman’ı da yanlış bir şey yapmamaları için gözlerinin önünde tutmak zorunda olacaklar.

Herkesin merak ile takip ettiği bu aşk üçgeninin de nasıl olaylar gerçekleşecek bilinmez ama Dolunay dizisi her geçen bölümde heyecan sınırlarını biraz daha zorluyor. Ferit, Deniz ile gerçekleştireceği konuşmada, Bulut’un kendi yanlarında kalması gerektiğini söylüyor ancak Deniz bundan emin olmadığını dile getiriyor.

Nazlı, Deniz’den tek bir şey istediğini vereceği kararı Bulut’u düşünerek vermesi gerektiğini söyleyecek. Hakan, Demet’e abisini ve Zeynep’i kendisinin öldürdüğünü itiraf edecek. Nazlı ile Ferit aralarındaki oyuna bir süre daha devam etme kararı alıyor. Bulut’un kendilerine daha çok alışmasından sonra ona gerçeği açıklamanın doğru karar olduğunu düşünen ikili bu oyuna ne kadar daha devam edecek hep birlikte göreceğiz.

Dolunay yeni bölümü Youtube üzerinde bir milyondan fazla izlenme gerçekleştirmiş durumda. Haftalık olarak en çok merak edilen dizi olan Dolunay ile alakalı tüm haber ve ayrıntıları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Dolunay 19. Bölüm Ne Zaman Ekranlara Gelecek?

Oldukça popüler olacak dizi Dolunay 19. Bölümü 12 Kasım 2017 Pazar akşamı saat 20.00’ da Star TV ekranlarında izleyicinin beğenisine sunulacak. Heyecan dolu yeni bölümde izleyicinin vereceği tepki merakla bekleniyor. Sözümüzü bitirirken sizleri Dolunay dizisi 19. Bölüm Fragmanı ile yalnız bırakıyoruz keyifli seyirler.