Home / Dizi Fragmanları / Dolunay 17. Bölüm izle Dolunay Yeni Bölüm Fragmanı

Dolunay 17. Bölüm izle Dolunay Yeni Bölüm Fragmanı


Star TV ekranlarının ilgi ile izlenen dizisi Dolunay 17. Bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. Dolunay yeni bölümü neler olacak soruları sıkça sorulan sorular arasında yerini almaya başladı. Dolunay dizisi yeni günü Pazar olarak değiştirildi. Dizi incelemesi bölümümüzde Dolunay dizisi yeni bölümü ile karşınızdayız.

dolunay 17. bölüm izle
dolunay 17. bölüm izle

Dolunay 17. Bölüm Neler Olacak?

Ekranların ilgi ile takip edilen dizisi Dolunay yeni bölüm fragmanı merak edilen sorulara azda olsa cevap verdi. Merakla beklenen dizide heyecan hız kesmeden devam edecek.

Nazlı, Ferit’in evinde uyurken onu sevdiğini sayıklıyor. Başucunda bekleyen Ferit ise uyku halindeki Nazlı’ya onu özlediğini söylüyor. Dolunay dizisinde aşk tavan yapmak üzeri gibi geldi bize. Nazlı uyandığında Ferit’i beklerken uyuya kaldığını ve rüyada olup olmadığını soracak.

Fatoş ile Nazlı bir konuşma gerçekleştiriyor ve Deniz konusunda dikkatli olmasını tembihliyor. Başında onca dert varken bir de Deniz’i düşünmek istemediğini söyleyen Nazlı’yı nasıl bir sürpriz bekliyor? Deniz, Nazlı’ya en zor olanın en doğru olduğunu söylediği sahneye pek anlam veremedik. Ancak bu konuşmanın nasıl biteceğini merakta etmiyor değiliz.

Asuman ile Nazlı bu bölümde karşı karşıya gelecekler. Asuman, Nazlı’yı yalan söylemekle suçluyor Ferit ile evliliklerinin numara olduğunu söylemesi ortamı gerecek. Deniz ile Asuman dışarda karşılaşacaklar pek fazla bilgi fragmanda verilmemiş Asuman’ın giyim tarzından anladığımız kadarı ile yine bir entrika dönecek dizide.

Dolunay dizisinin fragmanının final bölümü ise Ferit Nazlı’ya uyuma numarası yapıyor. Bunu fark eden Nazlı ise Ferit’e seni seviyorum diyor ve hemen arkasından gelen cevap ile numarasını açığa vuruyor.

Dolunay 17. Bölüm Yeni Günü Ne Zaman?

Star TV tarafından yayınlanan Dolunay dizisi yeni günü Pazar olarak değiştirildi. Dizi 17. Bölümden itibaren Pazar günleri ekrana gelecek. Dolunay yeni bölümü 29 Ekim Pazar günü saat 20.00’da ekranlara gelecek.

Dolunay yeni gününü bilmeyenler için bu hafta boyunca tanıtımların daha sık yapılacağı Star TV Genel yayın yönetmeni tarafından açıklandı. Dolunay son bölümü sonunda hemen ekrana gelen fragmanı kaçıranlar dizinin yeni gününü not etmelerinde fayda var. Söz daha fazla uzatmadan sizleri Dolunay 17. Bölüm fragmanı ile baş başa bırakıyoruz.Check Also

Aaron Paul’lu ‘Breaking Bad’ Filmi Netflix’te Yayınlanacak!

2008-2013 yılları arasında AMC kanalında izleyiciyle buluşan "Breaking Bad" efsanesi, bu kez Netflix’te prömiyer yapacak ve ardından AMC ekranında yayınlanacak.