Home / Dizi Fragmanları / Dolunay 16. Bölüm Fragmanı izle Dolunay Yeni Bölüm

Dolunay 16. Bölüm Fragmanı izle Dolunay Yeni Bölüm


Star TV ekranlarının sevilen dizisi Dolunay 16. Bölüm fragmanı yayınlandı. Dolunay dizisi yeni bölüm fragmanında oldukça heyecanlı sahneler ve merak dolu anlar bizleri bekliyor. Dolunay dizisi son bölümü oldukça heyecanlı bir yerde bitmişti yeni bölüm özetini sizler için kaleme aldık.

dolunay 16. bölüm izle
dolunay 16. bölüm izle

Dolunay 16. Bölüm Neler Olacak?

Ekranların merak ile takip edilen dizi Dolunay yeni bölüm fragmanı Star TV tarafından yayınlandı. Dolunay son bölüm oldukça meraklı bir yerde bitmiş herkes bu haftaki bölümü merak ediyordu.

Dolunay yeni bölümü, Ferit’in Nazlıyı araması ile başlıyor. Nazlı ise buzhanede soğuktan ölmek üzere bir halde yardım bekliyor. Ferit olaylardan habersiz Nazlı’nın evlenmekten vazgeçtiğini düşünmeye başlayacak. Nazlı’nın bir yerlerde saklandığını düşünüp onu aramaya başlıyor. Nazlı’nın kafasının karıştığını ve son anda evlenmekten vazgeçtiğini düşünene Ferit gerçeği öğrenebilecek mi?

Dolunay yeni bölüm fragmanının sonunda ise Nazlı’yı buzhaneden ölmek üzere kurtulma sahnesi yer alıyor. Böylece Nazlı’nın merak edilen akıbetini de öğrenmiş oluyoruz. Dolunay yeni bölüm özetini sizler ile inceleme fırsatımız burada bitiyor.

Dolunay 16. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Yerli dizi izleyicilerinin merak ile takip ettiği dizi Dolunay 16. Bölüm 17 Ekim Salı günü Star TV ekranlarında olacak. Dizi haberleri bölümümüzde diziden yeni fragmanlar geldikçe güncellemeye devam edeceğiz.

Dolunay yeni bölüm özetini buradan güncellemeye devam edeceğiz. Dizinin 1. Sezonuna ait tüm haber ve gelişmeleri dizi haberleri bölümümüzden katip edebilirsiniz. Sizleri Dolunay yeni bölüm fragmanı ile baş başa bırakıyor keyifli seyirler diliyoruz.

Dolunay dizisi 16. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı.

 Check Also

Aaron Paul’lu ‘Breaking Bad’ Filmi Netflix’te Yayınlanacak!

2008-2013 yılları arasında AMC kanalında izleyiciyle buluşan "Breaking Bad" efsanesi, bu kez Netflix’te prömiyer yapacak ve ardından AMC ekranında yayınlanacak.