Home / Dizi Haberleri / DİZİBEY – AYIN ÜYESİ!

DİZİBEY – AYIN ÜYESİ!


Değerli takipçilerimiz merhaba, menüde birkaç gündür görmüş olduğunuz ama henüz aktif olmayan AYIN ÜYESİ sisteminin bugün aktif edileceği daha önceden bildirilmişti. Bugünden itibaren gelecek ayın 5’ine kadar yani 05.04.2017 tarihine kadar en çok ilgi çeken testi, hikayeyi, videoyu, kişilik testi veya trivia testi paylaşan bir üyemize hediye vereceğiz.

Hediye olarak istediğiniz dizinin baskısı olduğu bardak ve tişört vereceğiz. Peki ilgi çeken içerik nasıl yapılır?


Öncelikle içeriğinizin düzgün bir şekilde ve alıntı olmayan bir vaziyette paylaşmanız gerekiyor. Paylaştıktan sonra yönetici onayı halinde içeriğiniz yayımlanacaktır. İçeriğinizi reklam yapıp yapmamak sizin elinizde. Sitede durduğu vaziyette Trend yani İlgi Çeken içerik kategorisine girerse yarışmayı kazanırsınız.

AYIN ÜYESİ SAYFASINA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

DİZİBEY FACEBOOK SAYFASINA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

DİZİBEY FACEBOOK GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

Check Also

Dört Akademi Üyesi, Oscar Seçimlerini Açıkladı!

91. yılında bulunan Oscar Ödülleri, verilen oyları her yıl gizlilik içerisinde tutuyordu. Ancak bu yıl basına sızan bilgiye göre dört Akademi üyesi hangi filmlere ve isimlere oy verdiklerini açıkladı. Akademi'nin tüm gelenekleri bozduğu törene imza atacak olması da oldukça tepki topladı. İsimleri açıklanmayan Akademi üyelerine Los Angeles Times sorular yöneltti. Bu soruların cevaplarında ise En İyi Film kategorisinde iki Roma, iki Black Panther oyu; En İyi Yönetmen kategorisinde üç Alfonso Cuaron ve bir -adaylık alamayan- Bradley Cooper oyu; En İyi Orijinal Senaryo kategorisinde bir First Reformed, iki The Favourite, bir de Roma oyu; En İyi Uyarlama Senaryo kategorisinde iki If Beale Street Could Talk, bir BlackKklansman, bir Can You Ever Forgive Me? oyu; En İyi Kadın Oyuncu kategorisinde üç Olivia Colman ve bir Melissa McCarthy oyu; En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde iki üye Christian Bale ve Rami Malek arasında gidip geldiğini açıklarken bir Rami Malek, bir de Willem Dafoe oyu; En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu kategorisinde üç Richard E. Grant ve bir Adam Driver oyu çıkarken, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu kategorisinde ise üç Regina King oyu verilirken bir kişi Emma Stone, Rachel Weisz ve Regina King arasında tam bir karar veremediğini belirtti.