Home / Dizi Haberleri / Dizi Önerisi: AGENT OF S.H.I.E.L.D.

Dizi Önerisi: AGENT OF S.H.I.E.L.D.


marvel-dizibey-yabanci-dizi-haberleri

Agent Of S.h.i.e.l.d. Marvel’in en gözde yapıtları arasına girmeye başlamış ve halen devam eden Agent Of S.H.I.E.L.D. konusu itibari ile Avengers’ta ölen Coulsen’un yeniden canlandığını ve bir takım ajan ile dünya dışı varlıkları ve zararlı deneyleri yok etmek ile yükümlülerdir. Dizimiz ajan filmlerini sevenler için kesinlikle muhteşemdir. ABC kanalında yayımlanan dizide ünlü Chloe Bennet, Clark Gregg, Elizabeth Henstridge, Ming‑Na Wen ve Iain De Caestecker başrol oyuncuları olarak oynamaktadırlar.

marvels-agents-of-shield-izle-dizibey

Dizimizde sürekli DC ‘e gönderme var ve gerçekten de konusu gereği komik. Türü gereği Fantazi, Bilim Kurgu, Süper Kahraman Romanlarını örnek olan dizi Avengers’tan sonraki Los Angeles ‘ta yaşananlardan söz etmektedir. Dizinin ilk bölümü 2013‘te yayımlandı ve ilk sezon 23 bölümden oluşmaktadır. Şuan 4. sezondan devam eden dizimize başlamanızı kesinlikle öneririz.

Dizibey Facebook sayfasını beğenmeyi unutma: TIKLACheck Also

Aaron Paul’lu ‘Breaking Bad’ Filmi Netflix’te Yayınlanacak!

2008-2013 yılları arasında AMC kanalında izleyiciyle buluşan "Breaking Bad" efsanesi, bu kez Netflix’te prömiyer yapacak ve ardından AMC ekranında yayınlanacak.