Diriliş Ertuğrul 93. Bölüm Fragmanı izle

Diriliş Ertuğrul 93. Bölüm Fragmanı izle
Loading...

TRT 1 ekranlarının en çok izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul 93. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Diriliş Ertuğrul dizisi yeni bölüm Fragmanı TRT ekranları tarafından izleyici ile buluştu. Diriliş Ertuğrul dizisi son bölümü oldukça heyecanlı bir yerde sona ermişti. Yerli dizi kategorisinde sizlere bugün dizinin yeni bölüm incelemesini yapacağız.

Diriliş Ertuğrul 93. Bölüm izle
Diriliş Ertuğrul 93. Bölüm izle

Diriliş Ertuğrul 93. Bölüm İzleyenleri Neler Bekliyor?

Diriliş Ertuğrul dizisi takipçilerinin sosyal medya üzerinden sordukları en çok soru yeni bölümde neler olacaktı. TRT 1 ekranlarının fenomen dizisinin yeni bölüm haberleri sizlerle.

Loading...

Simko, Ertuğrul için bir tuzak kurmuştur. Ertuğrul mağaradan çıktıktan sonra olacaklardan habersiz tuzağa doğru ilerleyecektir. Ertuğrul, mağaradan çıktıktan sonra köle tacirleri ile karşılaşır. Köle tacirlerine esir düşmemek için tek şansı savaşmaktır. Ertuğrul elinden geleni yapsa da yeni bölümde esir düşecek. Esir düşen Ertuğrul’un kaçmak için yaptığı akıl dolu plan dizinin ana temasını oluşturuyor. Bu bölüm gerçekten kurgusu bakımından oldukça ilgimizi çekti.

Ertuğrul esir düştükleri yerde köleleri ayaklandıracak ve Simko’nun elinden kurtulacak. Herkesin merak ettiği Ertuğrul’un yaşıyor haberi Ulak aracılığı ile Ares’e getiriliyor. Dizinin heyecan veren gelişmelerinden birisi ise Artuk Bey’in, beyliğe talip olmak istemesidir. Artuk Bey, kendisine miras gördüğü bu unvana erişebilecek mi?

Bahadır Bey uzun süre sonra obaya geri dönüyor. Kardeşi Candar Bey’den kalan beyliği almak istiyor. Dizi Fragmanının son sahnesinde ise oldukça heyecanlı bir sahne yaşanacak.  Sadettin elindeki okla dizinin son sahnesinde Ertuğrul’a doğru hamle yapıyor. Ertuğrul’un bu girişimden nasıl kurtulacağı dizi başladıktan sonra öğrenme şansımız olacak.

Diriliş Ertuğrul 93. Bölüm Ne Zaman Hangi Kanalda?

Ekranların merak ile beklenen dizisi Diriliş Ertuğrul 93. Bölüm 1 Kasım 2017 Çarşamba akşamı 20.00’da TRT 1 ekranlarında olacak. Dizi incelemesi bölümümüzde sizlere dizinin tüm haber ve ayrıntılarını vermeye devam edeceğiz.

Diriliş Ertuğrul 4. Sezon bölümleri incelemesi ve Fragmanlarının yer aldığı video kategorimizi mutlaka incelemenizi öneriyoruz. Dizinin tüm ayrıntılarını ve yeni bölüm haberlerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri Diriliş Ertuğrul 93. Bölüm Fragmanı ile baş başa bırakıyor keyifli seyirler diliyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=FgD1RgZLG2U


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video