You are here

Diriliş Ertuğrul 4. Sezon Ne Zaman Başlıyor 1. Bölüm Fragmanı

Diriliş Ertuğrul 4. Sezon izle

TRT ekranlarının vazgeçilmez dizisi Diriliş Ertuğrul 4. Sezon yayınlanma tarihi ve 1. Bölüm fragmanı yayınlandı. 3. Sezona muhteşem bir final ile veda eden dizide Ertuğrul Bey’in akıbeti merak konusu olmuştu dizi incelemesi bölümünde bu yazımızda sizlere yeni sezon hakkında bilgiler vereceğiz.

Diriliş Ertuğrul 4. Sezon izle
Diriliş Ertuğrul 4. Sezon izle

Diriliş Ertuğrul 4. Sezon Neler Olacak?

Son zamanların oldukça ses getiren dizisinde yeni sezon çekimleri başladı. Engin Altan Düzyatan’ın diziden ayrılıp ayrılmayacağı merak konusuydu ancak yeni sezon bölümlerinde Engin Altan Düzyatan’ı izlemeye devam edeceğiz. Her bölümü oldukça aksiyona sahne olan dizi 4. Sezon fragmanında görüleceği üzere hız kesmeden devam edecek. Yerli dizi haberleri köşemizde oldukça adından söz ettirecek dizide Ertuğrul Bey’in ölmediğini anlamış olduk. Kısa zaman içerisinde yayına girecek olan dizinin takipçileri dizi ile ilgili haberleri yazımızdan takip edebileriler.

Diriliş Ertuğrul 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yayıncı kuruluş TRT, dizinin ilk fragmanının ve başlama tarihini açıkladı. Diriliş Ertuğrul Yeni Sezon başlama tarihi 26 Ekim Çarşamba olarak belirtildi. Yeni bölüm fragmanı oldukça ilgi çeken dizi 92. Bölüm ile izleyici karşısında olacak. Dizi ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul 4. Sezon Oyuncu Kadrosu

Yeni sezonda dizide kimlerin olacağı merak ile beklenirken resmi sitede yapılan açıklamada Başrollerde Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç ve Hülya Darcan rol alıyor. Diziye yeni sezonda gelen isim ise Aslıhan Güner oldu. 1987 yılı doğumlu başarılı oyuncunun diziye oldukça renk katması bekleniyor.

Top