Home / Dizi Fragmanları / Çukur – 15.Bölüm Fragmanı

Çukur – 15.Bölüm Fragmanı


Çukur – 15.Bölüm Fragmanı – 05.02.2018

Kanal: Show Tv
Tür: Dram, Aşk, Suç
Sezon: 1
Yayın Günü:  Pazartesi
Yayın Saati:  20:00
Bölüm:  15

Genel Konu: İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un hakimiyeti Koçova ailesinin elindedir… Koçovalıların Çukur’u idarerken en ehemmiyetli kaideleri de uyuşturucuya asla izin vermemeleridir… Ancak gözünü bu semte dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut kumpas bozulur… Bütün Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin en minik oğlu, gözü kara ve asi Yamaç seneler evvel apayrı bir yaşam kurmak için artta vazgeçtiği Çukur’a geri dönecek ve yeni bir yarıyıl başlayacaktır. Yamaç seneler evvel Çukur’u ve ailesini artta vazgeçerek yarınını düşünmediği bir yaşama dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve riskli ama bir o kadar da hoş bir genç bayan olan Sena çıkınca ebedî aşkı bulduğuna inanır. “Can Verene kadar mutlu” olmak üzere toplanan bu genç çiftin yaşamına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yine girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Gündüzleri kimyacı olarak çalışan, geceleri ise solisti olduğu rock grubuyla barlarda sahneye çıkan Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir yaşam kurmalarına izin verecek midir?


15. Bölüm Konusu:  Artık Asıl gerçekler nerdeyse tamamıyla ortaya çıkmıştır..  Hiçbir gizem ebedîye kadar gizli kalamaz! Çukur’da büyük yüzleşmelerin yaşanacağı coşku dolu bir yarıyıl başlıyor. Çukur’da yaşam artık kimse için daha öncekisi gibi olmayacaktır. Yamaç, Vartolu’nun abiyi olduğu gerçeğini bilir. Yaşamını tepetaklak edecek bu büyük büyüme karşısında Yamaç’ın ne yapacağı merakla beklenirken; geçmişin günahları Çukur’da taş üstünde taş vazgeçmeyecektir.   Vartolu”nun Aslında İdris Babanın Oğlu Oldugu Ortaya Çıkmıştır.. Asıl Soru Şimdi Ne Olacaktır..   Vartolu Ve Koçova Ailesi Arasındaki Husumet Bitecekmi.. Yoksa Dahadamı Şiddetlenecek ? Fragmanlardan anladığımız Kadarı İle Mücadele Büyük Bir Savaşa Dönüşüyor..  Bütün Bunları 15.Bölülümde Heyecanla İzleyerek Göreceğiz..

 

Check Also

Dört Akademi Üyesi, Oscar Seçimlerini Açıkladı!

91. yılında bulunan Oscar Ödülleri, verilen oyları her yıl gizlilik içerisinde tutuyordu. Ancak bu yıl basına sızan bilgiye göre dört Akademi üyesi hangi filmlere ve isimlere oy verdiklerini açıkladı. Akademi'nin tüm gelenekleri bozduğu törene imza atacak olması da oldukça tepki topladı. İsimleri açıklanmayan Akademi üyelerine Los Angeles Times sorular yöneltti. Bu soruların cevaplarında ise En İyi Film kategorisinde iki Roma, iki Black Panther oyu; En İyi Yönetmen kategorisinde üç Alfonso Cuaron ve bir -adaylık alamayan- Bradley Cooper oyu; En İyi Orijinal Senaryo kategorisinde bir First Reformed, iki The Favourite, bir de Roma oyu; En İyi Uyarlama Senaryo kategorisinde iki If Beale Street Could Talk, bir BlackKklansman, bir Can You Ever Forgive Me? oyu; En İyi Kadın Oyuncu kategorisinde üç Olivia Colman ve bir Melissa McCarthy oyu; En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde iki üye Christian Bale ve Rami Malek arasında gidip geldiğini açıklarken bir Rami Malek, bir de Willem Dafoe oyu; En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu kategorisinde üç Richard E. Grant ve bir Adam Driver oyu çıkarken, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu kategorisinde ise üç Regina King oyu verilirken bir kişi Emma Stone, Rachel Weisz ve Regina King arasında tam bir karar veremediğini belirtti.