Christopher Plummer Bol Yıldızlı “Knives Out” Kadrosunda!

  • 2 ay ago
  • 27
  • Kasım 10, 2018 3:51 edited
Christopher Plummer Bol Yıldızlı “Knives Out” Kadrosunda!
Loading...

Yıldız isimlerle kurulu oyuncu kadrosuyla dikkat çeken suç ve gizem filmi “Knives Out” oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde çekimlerine başlanan filmin kadrosuna Oscar ve Altın Küre sahibi usta oyuncu Christopher Plummer dahil oldu.

Filmin oyuncu kadrosunda Marvel Sinematik Evreni’nin Kaptan Amerika‘sı Chris Evans, İngiliz ajanı James Bond rolünün beyaz perdedeki güncel temsilcisi olan Daniel Craig, şu sıralar “Cadılar Bayramı” filmi ile sinemalarda karşımıza çıkmaya devam eden Jamie Lee Curtis, “Blade Runner 2049: Bıçak Sırtı” ile yıldızı parlayan Kübalı aktris Ana de Armas, iki Oscar adaylığı bulunan Michael Shannon, “Ölüm Defteri” ve “Kapan” gibi filmlerin yanı sıra Atlanta dizisinden de tanıdığımız Lakeith Stanfield, Altın Küre ödüllü Don Johnson ve son olarak “Ayin” filmindeki başarılı performansıyla adından söz ettiren Toni Collette yer alıyor.

Loading...

Asi Gençlik”, “Bloom Kardeşler”, “Tetikçiler” ve “Star Wars: Son Jedi” filmlerine imza atan Rian Johnson’ın yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği filmin hikaye detayları henüz bilinmiyor. Klasik polisiye romanlarının atmosferini yansıtacak filmde başrol Daniel Craig gizemli bir cinayeti çözmeye çalışan dedektif karakterine hayat verecek.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video