Chadwick Boseman’lı “17 Bridges”a “Shameless” Transferi!

  • 2 ay ago
  • 42
  • Kasım 12, 2018 3:21 edited
Chadwick Boseman’lı “17 Bridges”a “Shameless” Transferi!
Loading...

Bu yılın gişe fatihi “Black Panther”ın yıldızı Chadwick Boseman’ın başrolünü üstlendiği aksiyon ve gerilim filmi “17 Bridges”ın kadrosuna “Shameless” dizisinden destek geldi. Sevilen dizide Liam Gallagher karakterine hayat veren çocuk oyuncu Christian Isaiah filmin kadrosuna dahil oldu. Aktör filmde başrol Boseman’ın çocukluğunu oynayacak.

Loading...

Filmin oyuncu kadrosunda Oscar ödüllü J.K. Simmons, Altın Küre adaylığı bulunan Sienna Miller, “Waco” dizisinin yıldızı Taylor Kitsch, bu sene “If Beale Street Could Talk” ile yıldızı parlayan Stephan James ve HBO’da yayınlanan “The Deuce”un Dorothy’si Jamie Neumann yer alıyor. Luther”, “Game of Thrones” ve “Penny Dreadful” gibi önemli dizilerde yönetmenlik yapmış olan Brian Kirk‘ün yönetmenliğini üstlendiği film 12 Temmuz 2019 tarihinde Amerika’da vizyona girecek.

“17 Bridges”, gözden düşmüş bir NYPD dedektifine (Chadwick Boseman) odaklanıyor. Polis katili bir adam için şehir çapında bir insan avı başlatılınca dedektif kendini affettirmek için bir şans elde ediyor. Dedektif bir süre sonra polis meslektaşlarını bir suç imparatorluğu ile ilişkilendiren bir komployu açığa çıkarmaya başlıyor. Saatler ilerledikçe kimi takip ettiği ve onu kimin takip ettiği belirsizleşmeye başlıyor. Arama yoğunlaştığında katilin Manhattan’dan kaçmasını engellemek için en uç önlemler alınıyor. Yetkililer adaya giriş çıkışları engellemek için 17 köprüyü de kapatıyor. İkonik Manhattan adasının tarihte ilk kez dış dünya ile bağlantısı kesiliyor.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video