Nicholas Cage’li gizem gerilim filmi “Between Worlds”ten ilk kare yayınlandı.

Nicolas Cage, “Mom and Dad”in ardından bir kez daha gerilime dönüyor. 90’lı yıllarda yakaladığı yükselişi uzun zamandır tutturamayan ünlü oyuncu, bu kez Between Worlds filmi ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Doğaüstü gerilm filminden Cage’li ilk kare geldi.

Kamyon şoförü olan Joe, eşi ve çocuğunu kaybetmiş, yasta bir adamdır. Aradan zaman geçse de Joe, onların ölümünü bir türlü kabullenemez. Bir gün otoyoldaki bir istasyonda Julie isimli bir kadınla tanışır. Julie, ruhani yetenekleri olan bir kadındır ve komada olan kızı Billie’nin kaybolan ruhunu kurtarmaya çalışmaktadır. Hastanede yatan Billie, Joe’nun ziyareti sırasında uyanıverir ancak artık kendisi değildir. Joe’nun ölen eşi Mary, dünyada kapanmamış hesaplarını tamamlamak için Billie’nin ruhunu ele geçirmiştir. Yasını tuttuğu kadını yeniden kollarının arasında bulan Joe, kendini öbür dünyaya uzanan bir takıntının içinde bulur…

Filmin başrolünde Cage’e Bourne serisi ile tanınan Franka Potente ve “Hemlock Grove”un yıldızı Penelope Mitchell eşlik ediyor. Kadrosunda Hopper Penn ve Lydia Hearst’ü de bulunduran gerilim filminin yönetmenliğini ve senaristliği Maria Pulera üstleniyor. 

Yönetmen:
David Leitch

Oyuncular:
Ryan Reynolds, Josh Brolin

Tür : Aksiyon