Black Mirror 4. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Black Mirror 4. Sezon Ne Zaman Başlıyor?
Loading...

Netflix, Black Mirror 4. Sezon bölümlerinin duyurusunu yaptı. Black Mirror dizisinin bu sene yayınlanmaya başlayacak olan bölümlerin isimleri ve oyuncu kadrolarının tanıtımını yaptı. Modern teknolojinin hayatımızı nasıl değiştirebileceğini anlatan dizide yeni sezon bölümleri dizi izle bölümünde en çok aranılacak kelime olacağa benziyor.

black mirror 4. sezon izle, Black mirror izle
black mirror 4. sezon izle, Black mirror izle

Black Mirror 4. Sezon Bölümleri

Black Museum, dizinin bu bölümündeki oyuncu kadrosu açıklandı. Letitia Wright, Douglas Hodge ve Babs Olusanmokun dizinin başrollerini üstlenirken bölümün yönetmeni Colm McCarthy olacak.

Loading...

Arkangel, olacak olan bölümde Brenna Harding, Rosemarie Dewitt ve Owen Teague yer alacak. Bölümün yönetmeni olarak açıklanan isim ise Jodie Foster.

Crocodile, adı ile yayınlanacak 3. Bölümde oyuncu kadrosu Andrew Gower, Kiran Sonia ve Andrea Riseborough rol alacaklar. Dizinin 3. Bölümü olacak Crocodile de yönetmen koltuğuna geçecek isim John Hillcoat olacak.

Metalhead, ismi ile yayına girecek olan bölümde Jake Davies, Clint Dyer ve Maxine Peake başrollerde izleyeceğiz. Bölümün yönetmenliğini ise David Slade yapacak.

Hang the DJ, bölümü ile ekrana gelecek Black Mirror dizisi oyuncu kadrosu şöyle olacak. Başrollerde Joe Cole, George Blagden ve Georgina Campbell yer alırken dizinin yönetmen koltuğuna geçecek isim Van Patten olacak.

USS Callister, isim ile Black Mirror 4. Sezon Final bölümü olarak görülen bölüm oyuncu kadrosuda açıklandı. Jimmi Simpson, Cristin Milioti, Jesse Plemons ve Michaela Coel dizinin başrollerinde olacaklar. USS Callister bölümünde ise yönetmen koltuğunda Toby Haynes görev yapacak.

Netflix tarafından yayınlanan ve dünya üzerinde yaklaşık 600 milyon takipçisi olan dizinin IMDB puanı 9.0 olarak değerlendiriliyor. Black Mirror 4. Sezon ilk bölümü Ekim ayında izleyiciler ile buluşacak.

Black Mirror 4. Sezon izle


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video