Bilim Kurgu Filmi “Kin”den Yeni Poster!

  • 6 ay ago
  • 118
  • Temmuz 18, 2018 7:54 edited
Bilim Kurgu Filmi “Kin”den Yeni Poster!

Bilim kurgu filmi “Kin”den yeni bir poster yayınlandı.

Bilim kurgu filmi Kin‘den yeni poster yayınlandı. Bilim kurgu türü yıllar boyunca gerçekçi temalar ve öyküler geliştirmek için çok fazla alan sundu. Ailenin önemini vurgulayan bilim kurgu filmi “Kin” de bu alanları daha da genişletmek için hazır! 

Eli ve ailesi, suç oranı yüksek bir bölgede dikkat çekmeden yaşamaya çalışmaktadır. Hapishaneden yeni salınan üvey abisinin özgürlüğe kavuşması ile birlikte suç dünyasına geri dönüşü bir olur. Bölgenin tehlikeli suç lorduna borçlu olan abisini kurtarmak isteyen Eli, bulduğu gizemli güçlere sahip bir silahı kullanır. Eli ve ailesi yaşanan olayların ertesinde hayatta kalmak için kaçmak zorundadır. Peşlerindeki suç lordu, federal ajanlar ve Eli’ın kullandığı silahın gerçek sahibi olan doğaüstü askerlerin de vazgeçmeye niyeti yoktur…

Başrolde rolü oynayan genç Myles Truitt ve abisi rolündeki Jack Reynor‘ın yanı sıra James Franco, Dennis QuaidZoe Kravitz ve Carrie Coon da filmin kadrosunda yer alıyor. Jonathan ve Josh Baker‘ın “Bag Man” isimli kısa hikayesinden uyarlanan filmin senaryosunda ise Daniel Casey imzası var. Filmin yönetmenliğini de kısa hikayenin sahipleri Jonathan Baker ve Josh Baker üsteleniyor.

Bilim kurgu filmi “Kin” ülkemizde 31 Ağustos‘ta vizyona girecek.

Yönetmen:
Ozan Açıktan

Oyuncular:
Engin Günaydın, Demet Evgar

Tür : Komedi


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video