Barry Jenkins İmzalı “If Beale Street Could Talk” Ertelendi!

  • 2 ay ago
  • 37
  • Kasım 11, 2018 3:45 edited
Barry Jenkins İmzalı “If Beale Street Could Talk” Ertelendi!

Geçtiğimiz yıl “Ay Işığı” ile En İyi Uyarlama Senaryo Oscar’ına layık görülen başarılı yönetmen Barry Jenkins’in yeni filmi “If Beale Street Could Talk” ertelendi. 30 Kasım’da vizyona girmesi beklenen film, iki hafta ertelenerek 14 Aralık tarihine taşındı. Ödül sezonunda adını bolca duyması beklediğimiz filmin ülkemizde ne zaman vizyona gireceği henüz belli değil.

James Baldwin‘in 1974 yılında yayınlanan romanından beyaz perdeye uyarlanan filmin bol yıldızlı oyuncu kadrosunda KiKi LayneStephan JamesTeyonah Parris, Altın Küre adayı Regina KingColman DomingoBrian Tyree HenryDave Franco, “Deadpool”un Ajax’ı Ed SkreinMichael BeachFinn WittrockAunjanue Ellis, “Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi”nde izlediğimiz Diego Luna, “Narcos”un yıldızı Pedro Pascal ve Emily Rios yer alıyor.

19 yaşındaki Tish ve 22 yaşındaki Fonny birbirlerine çok aşık olan genç bir çifttir. Bu tutkulu aşk ikiliyi zorlu ailelerinden ve dış dünyanın acımasız yüzünden korumaktadır. İkili nişanlanır ve kısa süre sonra Tish hamile kalır. Çiftin önünde ailelerini planlamak ve huzurlu yıllar geçirmek için güzel bir fırsat vardır. Ancak günün birinde dünyaları tepetaklak olur. Fonny haksız yere Porto Rikolu bir kadın olan Victoria Rogers’a tecavüz etmekle suçlanmıştır. Şimdi Tish, ailesi ve avukatı, Tish’in karnındaki bebek doğmadan önce Fonny’i serbest bıraktıracak kanıtı bulmak için zamana karşı yarışmak zorundadır.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video