Filmin başrollerini Anna Kendrick ve Blake Lively paylaşıyor.

Oscar ve Altın Küre adayı aktris Anna Kendrick ve “Gossip Girl” dizisinin yıldızı Blake Lively‘i başrollerine yerleştiren gizem ve gerilim filmi “Küçük Bir Rica”nın yeni posteri görücüye çıktı.

Freaks and Geeks” ve “The Office” dizileri ile 4 kez Emmy Ödülü’ne aday gösterilen Paul Feig’in kamera arkasına geçtiği filmde, Emmy adayı Linda Cardellini, “Homeland”in yıldızı Rupert Friend, Henry Golding, Eric Johnson, Jean SmartSarah Baker ve Andrew Rannells gibi isimler de rol alıyor. Darcey Bell’in aynı isimli romanından uyarlanan film, 3 Emmy adaylığı bulunan Jessica Sharzer tarafından yazılıyor.

Yoğun bir iş kadını olan Emily günün birinde çocuğunu tek başına büyüten vlogger anne arkadaşı Stephanie’den ‘küçük bir ricada’ bulunur. Stephanie’den istenen şey Emily’nin beş yaşındaki oğlunu okuldan almasıdır. Ricayı yerine getiren Stephanie’yi şaşırtan şey ise Emily’nin beklenmedik bir şekilde ortadan kaybolmasıdır. Emily’ye ulaşmak için telefonlar, mesajlar çare etmeyince Stephanie vlogunun takipçilerini de devreye sokar. Ancak asıl kabus Stephanie ile Emily’nin kocası endişeli arayışlarının sonunda Emily’ye ulaşınca başlayacaktır…

“Küçük Bir Rica” 14 Eylül’de ülkemizde vizyona girecek.

Yönetmen:
Ozan Açıktan

Oyuncular:
Engin Günaydın, Demet Evgar

Tür : Komedi