You are here

Alyson Hannigan ‘Pure’ 2. Sezon Kadrosunda!

Pure, 2. sezonunda Alyson Hannigan’ı ağırlayacak

Alyson Hannigan’ın yeni dizisi belli oldu. How I Met Your Mother’ın yıldızı, suç dizisi Pure’un ikinci sezon oyuncu kadrosuna katıldı.

Konusunu gerçek bir hikayeden alan Pure, Mennocu papaz Noah Funk’ın hikayesini ekrana taşıyor. Göreve yeni gelen papaz, çevresindekileri uyuşturucudan ve Meksikalı kartellerden uzak tutmaya çalışır. Bu esnada ailesini ve inancını da korumaya çalışmaktadır. Ne var ki kendilerini bu karanlık dünyada bulmaları çok sürmeyecektir. 

Alyson Hannigan dizide Esther Dunkel karakterine hayat verecek. Bir dönem cemaatte bulunan Esther, artık karşı taraftadır ve avukat sevgilisine kara para aklamada yardım etmektedir. Ancak polisler tarafından köşeye kıstırılınca kendi başının çaresine bakmak zorunda kalır. Hannigan dizide Ryan Robbins, Chris Heyerdahl, Alex Paxton-Beesley, Zoie Palmer ve Victor Gomez ile birlikte rol alacak.

Pure’un erken onay alan ikinci sezonu önümüzdeki yıl içerisine prömiyer yapacak.  

Hannigan kendisine dünya çapında ün kazandıran How I Met Your Mother’ın yanı sıra Buffy the Vampire Slayer ve American Pie gibi popüler yapımlarda da boy göstermişti. 

Top