Altered Carbon Dizi Tanıtım ve Oyuncuları

Altered Carbon Dizi Tanıtım ve Oyuncuları

Netflix’in yeni dizisi heyecanla beklenen Altered Carbon konusu nedir ? Altered carbon ne zaman başlıyor ? gibi birçok sorunun cevabı için yazımızı okumalısınız.

2 Şubat 2018 de başlaması planlanan Fantastik ve Bilim kurgu türündeki Netflix dizisi Altered Carbon’un dizi senaristliğini unutulmaz bir film olan Zindan Adası’nın da senaryosunu yazmış Amerikalı senarist Laeta Kalogridis yapıyor. Dizinin ilk sezonunun 10 bölümden oluşması düşünülürken yayınlanan ilk fragman bizleri de çok heyecanlandırdı 🙂

Altered Carbon Dizi Konusu  Nedir ?

Farklı bir senaryo ile karşımıza çıkan Altered Carbon dizisinde yüzyıllar sonrasında teknolojinin sınırlarını aştığı bir çağ da geçen hikaye de insanlar neredeyse ölümsüz bir noktaya gelmiştir.Ölümsüz olmanın sırrını insan beynini dijital verilere depolayarak ölüm gerçekleştiği an başka bir beyine entegre etmenin yolunu bulmuşlardır.

Dünyanın en zengin milyonerlerinden biri olan Laurens Bancroft ise ansızın bir gece cinayete kurban gider ve kendi ölümünün ardındaki sırları araştırması için de eski bir asker olan Takeshi Kovacs’ın beynini dijital verilere aktarıp yaşama yeniden döndürür.Laurens Bancroft eğer ölümünün ardındaki gerçekleri bulursa onu yeniden hayata döndürme  ve sonsuza dek yaşama sözü verir.

Altered Carbon Türkçe Fragmanı İzle

Yorum Yapmaya Ne Dersiniz?

Comments

  1. Nur kaptan

    Vaay çook iyi.. çok güzel..
    Kesinlikle sizler de izlemelisiniz..


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video