Home / Dizi Haberleri / Allison Janney ve Hugh Jackman “Bad Education” Filminde Buluşuyor!

Allison Janney ve Hugh Jackman “Bad Education” Filminde Buluşuyor!


Bağımsız film “Bad Education” oyuncu kadrosunu oluşturmaya başladı.

Oscar adayı oyuncu Hugh Jackman’ın başrolünü üstlendiği bağımsız komedi ve drama filmi “Bad Education” oyuncu kadrosunu kurmaya başladı. Bu yıl “Ben, Tonya” filmindeki performansıyla En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscar’ına layık görülen Allison Janney filme dahil olmak için görüşmelere başladı.

Thoroughbreds” ile karşımıza çıkan Cory Finley filmin yönetmen koltuğuna geçiyor. Fred Berger, Brian Kavanaugh-Jones, Eddie Vaisman, Julia LebedevOren Moverman ve senarist Mike Makowsky’nin yapımcılığını üstlendiği proje prodüksiyon aşamasına geçmek için gün sayıyor.


Take Me” ve “I Think We’re Alone Now” filmlerinin senaristi Mike Makowsky’nin kendi lise deneyimlerini temel alan film, öğrencilerin aldığı eğitimin iyileştirilmesi için çalışan ve aynı zamanda kamu fonlarını zimmetine geçiren bir okul müdürüne odaklanıyor. Hugh Jackman filmde okul müdürünü, Allison Janney ise yine aynı okul bölgesinde çalışan ve müdürün planlarına ortak olan bir yöneticiyi oynayacak.

Kazandığı Oscar ödülü ile kariyerinin zirvesine çıkan Allison Janney önümüzdeki yıl Bert & Bertie imzalı “Troupe Zero” filminde boy gösterecek. 7 Emmy ödüllü başarılı aktrisin kadrosunda yer aldığı CBS dizisi “Mom” ise geçtiğimiz günlerde 6. sezon onayını almıştı. Hugh Jackman da bu yıl “Muhteşem Showman” ile Altın Küre’ye aday gösterildi. Wolverine’in gelecek projeleri arasında “The Front Runner” ve “Missing Link” bulunuyor.

Yönetmen:
Gupse Özay

Oyuncular:
Gupse Özay, Eda Ece

Tür : Komedi

Check Also

Dört Akademi Üyesi, Oscar Seçimlerini Açıkladı!

91. yılında bulunan Oscar Ödülleri, verilen oyları her yıl gizlilik içerisinde tutuyordu. Ancak bu yıl basına sızan bilgiye göre dört Akademi üyesi hangi filmlere ve isimlere oy verdiklerini açıkladı. Akademi'nin tüm gelenekleri bozduğu törene imza atacak olması da oldukça tepki topladı. İsimleri açıklanmayan Akademi üyelerine Los Angeles Times sorular yöneltti. Bu soruların cevaplarında ise En İyi Film kategorisinde iki Roma, iki Black Panther oyu; En İyi Yönetmen kategorisinde üç Alfonso Cuaron ve bir -adaylık alamayan- Bradley Cooper oyu; En İyi Orijinal Senaryo kategorisinde bir First Reformed, iki The Favourite, bir de Roma oyu; En İyi Uyarlama Senaryo kategorisinde iki If Beale Street Could Talk, bir BlackKklansman, bir Can You Ever Forgive Me? oyu; En İyi Kadın Oyuncu kategorisinde üç Olivia Colman ve bir Melissa McCarthy oyu; En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde iki üye Christian Bale ve Rami Malek arasında gidip geldiğini açıklarken bir Rami Malek, bir de Willem Dafoe oyu; En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu kategorisinde üç Richard E. Grant ve bir Adam Driver oyu çıkarken, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu kategorisinde ise üç Regina King oyu verilirken bir kişi Emma Stone, Rachel Weisz ve Regina King arasında tam bir karar veremediğini belirtti.