“Mile 22” filminden karakter posterleri geldi.

2 Oscar adayı başarılı aktör Mark Wahlberg’ün başrolünde yer aldığı aksiyon filmi “Mile 22”nun karakter posterleri yayınlandı. Bu senenin iddialı yapımlarından “Mile 22”da bakalım hangi oyuncuları izleyeceğiz?

Aksiyon filminde Mark Wahlberg’e, “The Raid” serisi ile dövüş yeteneklerini kanıtlayan Iko Uwais, “The Walking Dead”in Maggie’si olarak tanıdığımız Lauren Cohan, 2 Oscar adaylığı bulunan usta oyuncu John Malkovich ve Ronda Rousey gibi isimler eşlik ediyor. Yönetmen koltuğunda ise “Hancock”, “Son Kalan” ve “Deepwater Horizon: Büyük Felaket” filmleri ile tanınan Peter Berg oturuyor.

James Silva devlet tarafından var olmamıştır ve hiçbir kaynakta kaydı yoktur. CIA’in en değerli, en müdahale edilemez ve hakkında çok az kişinin bilgisi olduğu bir ekibin lideri olan Silva, hayatını gizlilik içinde yaşamaktadır. 6 şehire yayılan bir zararı önlemek için gizli bilgilere sahip olan bir kaynak ortaya çıktığında, iş Silva’nın ekibine düşer. Silva’nın görevi çok gizli taktik komuta ekibiyle birlikte, bilgilere sahip olan adamı güvenli bölgeye ulaştırmak, ardından da gizlediği bilgileri öğrenmektir. Ancak bu bilgilere ulaşmak isteyen tek taraf onlar değildir. Bilgileri elde etmek isteyen kimliği belirsiz bir ekip, Silva’nın ekibi ile karşı karşıya gelmek zorundadır.

“Mile 22” ülkemizde 7 Eylül’de vizyona girecek.

Yönetmen:
Kamil Çetin

Oyuncular:
Enes Batur, Ceyda Düvenci

Tür : Komedi