Home / Dizi Haberleri / Adam Brody’nin Yeni Dizisi Belli Oldu

Adam Brody’nin Yeni Dizisi Belli Oldu


The O.C. ile ünlenen Adam Brody, Curfew adlı diziyle ekrana geri dönüyor. Brody, sokak yarışlarını konu edinen dizide Max Larssen adlı bir milyarderi canlandıracak.

Sekiz bölümden oluşan Curfew, aksiyon dolu öyküsüne bilim kurgusal ögeleri de ekleyerek izleyiciyi şaşırtmayı planlıyor. Sky Productions’ın imzasıyla ekrana taşınan dizi, Londra’dan İskoçya’ya yapılan bir araba yarışını ve bu zorlu etkinliğe katılan sokak yarışçılarını konu ediniyor. Hepsi birbirinden özel arabalara sahip yarışçıların hedefi büyük ödülü elde etmektir. Büyük ödül ise totaliter hükümetten kurtulup özgür kalmaktır.


Curfew’ın kadrosunda Brody’e Billy Zane, Miranda Richardson, Harriet Walter, Michael Biehn, Sean Bean ve Malachi Kirby gibi oyuncular eşlik ediyor.

Adam Brody’nin son dönemde boy gösterdiği yapımlar arasında Warner Bros.’un DC uyarlaması Shazam! ile üçüncü sezonuna hazırlanan StartUp dizisi var.

Adam Brody’nin son dönemde boy gösterdiği yapımlar arasında Warner Bros.’un DC uyarlaması Shazam! ile üçüncü sezonuna hazırlanan StartUp dizisi var.

Check Also

Dört Akademi Üyesi, Oscar Seçimlerini Açıkladı!

91. yılında bulunan Oscar Ödülleri, verilen oyları her yıl gizlilik içerisinde tutuyordu. Ancak bu yıl basına sızan bilgiye göre dört Akademi üyesi hangi filmlere ve isimlere oy verdiklerini açıkladı. Akademi'nin tüm gelenekleri bozduğu törene imza atacak olması da oldukça tepki topladı. İsimleri açıklanmayan Akademi üyelerine Los Angeles Times sorular yöneltti. Bu soruların cevaplarında ise En İyi Film kategorisinde iki Roma, iki Black Panther oyu; En İyi Yönetmen kategorisinde üç Alfonso Cuaron ve bir -adaylık alamayan- Bradley Cooper oyu; En İyi Orijinal Senaryo kategorisinde bir First Reformed, iki The Favourite, bir de Roma oyu; En İyi Uyarlama Senaryo kategorisinde iki If Beale Street Could Talk, bir BlackKklansman, bir Can You Ever Forgive Me? oyu; En İyi Kadın Oyuncu kategorisinde üç Olivia Colman ve bir Melissa McCarthy oyu; En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde iki üye Christian Bale ve Rami Malek arasında gidip geldiğini açıklarken bir Rami Malek, bir de Willem Dafoe oyu; En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu kategorisinde üç Richard E. Grant ve bir Adam Driver oyu çıkarken, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu kategorisinde ise üç Regina King oyu verilirken bir kişi Emma Stone, Rachel Weisz ve Regina King arasında tam bir karar veremediğini belirtti.