Home / Dizi Haberleri / Aaron Paul’lu ‘Breaking Bad’ Filmi Netflix’te Yayınlanacak!

Aaron Paul’lu ‘Breaking Bad’ Filmi Netflix’te Yayınlanacak!


Filmin kadrosunda Paul’a dizideki rol arkadaşları Jesse PlemonsCharles BakerMatt JonesRobert ForsterTess Harper, Krysten Ritter ve Kevin Rankin‘in eşlik etmesi bekleniyor.

Merakla beklenen “Breaking Bad” filmi Netflix’te izleyici karşısına çıkacak.

2008-2013 yılları arasında AMC kanalında izleyiciyle buluşan “Breaking Bad” efsanesi, bu kez Netflix’te prömiyer yapacak ve ardından AMC ekranında yayınlanacak.

Breaking Bad’in devam filmi, dizinin yaratıcısı Vince Gilligan tarafından hayata geçiriliyor. Gilligan filmin hem senarist hem de yönetmen koltuğunda görev yapıyor. Filmin konusu henüz açıklanmazken anakarakter Jesse Pinkman’in dizi finalinden sonra yaşadıklarını konu edineceği ve karaktere hayat veren  Aaron Paul’un rol alacağı konuşuluyor. Diğer başrol Bryan Cranston’ın filmde görünüp görünmeyeceği ise henüz kesinlik kazanmadı.


Filmin kadrosunda Paul’a dizideki rol arkadaşları Jesse PlemonsCharles BakerMatt JonesRobert ForsterTess Harper, Krysten Ritter ve Kevin Rankin‘in eşlik etmesi bekleniyor.

2013’te ekrana veda eden “Breaking Bad” Altın Küre ve Emmy de dahil 100’den fazla ödüle layık görüldü. Dizinin başrollerinden Bryan Cranston bu süreçte tam dört Emmy ödülüne uzanırken Aaron Paul da üç kez bu ödüle ulaşmayı başarmıştı. Dizi konu olarak, kimya öğretmeni Walter White’ın akciğer kanseri olduğunu öğrenmesi üzerine ailesini maddi anlamda rahatlatmak için uyuşturucu işine girmesini işlemişti.

Filmin çekimlerine ne zaman başlanacağı ve vizyon tarihi henüz belli olmadı. 

Check Also

Dört Akademi Üyesi, Oscar Seçimlerini Açıkladı!

91. yılında bulunan Oscar Ödülleri, verilen oyları her yıl gizlilik içerisinde tutuyordu. Ancak bu yıl basına sızan bilgiye göre dört Akademi üyesi hangi filmlere ve isimlere oy verdiklerini açıkladı. Akademi'nin tüm gelenekleri bozduğu törene imza atacak olması da oldukça tepki topladı. İsimleri açıklanmayan Akademi üyelerine Los Angeles Times sorular yöneltti. Bu soruların cevaplarında ise En İyi Film kategorisinde iki Roma, iki Black Panther oyu; En İyi Yönetmen kategorisinde üç Alfonso Cuaron ve bir -adaylık alamayan- Bradley Cooper oyu; En İyi Orijinal Senaryo kategorisinde bir First Reformed, iki The Favourite, bir de Roma oyu; En İyi Uyarlama Senaryo kategorisinde iki If Beale Street Could Talk, bir BlackKklansman, bir Can You Ever Forgive Me? oyu; En İyi Kadın Oyuncu kategorisinde üç Olivia Colman ve bir Melissa McCarthy oyu; En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde iki üye Christian Bale ve Rami Malek arasında gidip geldiğini açıklarken bir Rami Malek, bir de Willem Dafoe oyu; En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu kategorisinde üç Richard E. Grant ve bir Adam Driver oyu çıkarken, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu kategorisinde ise üç Regina King oyu verilirken bir kişi Emma Stone, Rachel Weisz ve Regina King arasında tam bir karar veremediğini belirtti.