Aamir Khan’lı Hint Filmi “Hindistan Eşkıyaları”ndan Türkçe Afiş!

  • 3 ay ago
  • 47
  • Ekim 21, 2018 14:13 edited
Aamir Khan’lı Hint Filmi “Hindistan Eşkıyaları”ndan Türkçe Afiş!
Loading...

Yeni Bollywood filmi Hindistan Eşkıyaları‘ndan Türkçe afiş geldi. DangalSüperstar ve Bir Zamanlar Hindistan’da gibi sevilen filmleriyle kendi ülkesinin sınırlarını aşıp Türkiye’deki seyircilerin de gönlüne taht kuran ünlü oyuncu Aamir Khan‘ın başrolünü üstlendiği macera filminin yönetmenliğini ve senaryosunu Vijay Krishna Acharya üstleniyor.

Film, Hint yarımadasının Hindutan ya da Hindostan olarak bilindiği 1795 yılından kurgusal bir tarih masalını seyircilerine taşıyor. Ünlü Hintli haydutların hikayesini anlatan film, hayduy grubunun, gittikçe genişleyen ve Hindistan’ın büyük bölümüne egemen olan İngiliz Doğu Hindistan ortaklığına karşı giriştiği mücadeleyi ele alıyor. Khudabaksh Azaad isimli bir haydutun liderliğindeki grup, Hindistan’ı İngilizlerden kurtarmak ve özgürlüğünü garantilemek adına zorlu bir mücadeleye atılıyor. Britanyalı bir komutan olan John Clive ise bu haberi aldığında harekete geçmeye karar veriyor ve sinsi bir plan kuruyor. Böylece komutan, Awadh’ın küçük çaplı bir haydutu olan Firangi Mallah’ı grubun içine sızması ve tehditi engellemesi için haydutların peşine salıyor. Ancak Firangi, bu süreçte kendini keşfettiği gibi ne yapmak istediğini de fark etmeye başlıyor…

Loading...

Kadrosunda Khan’ın yanı sıra Amitabh BachchanKatrina KaifFatima Sana Shaikh ve Lloyd Owen‘ı bulunduran film, 42 milyon dolarlık bir bütçe ile çekildi. Bollywood’un en yüksek bütçeli filmi olan “Hindistan Eşkıyaları”, 30 Kasım‘da yerli sinemalarda seyircilerle buluşacak.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video